Batlle Bay

Hamburg و Rome گوشی های جدید بلک بری در سال 2016

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

خبر خوبی هم برای طرفداران بلک بر و هم برای طرفداران اندروید طبق شایعات جدید کمپانی کانادایی بلک بری در حال کار بر روی دو اسمارتفون برای عرضه در سال جاری است.

اگر چه در خبری که دیروز منتشر شد به نظر تحلیل گران بلک بری در صنعت اسمارتفون ها هر آنچه را که باید انجام می داد انجام داده است اما به نظر می رسد طرفداران این برند خاص همچنان این فرصت را خواهند داشت که یک گوشی اندرویدی با مارک بلک بری داشته باشند. بلک بری Vienna نام گوشی اندرویدی بعدی این شرکت در سال 2016 خواهد بود. یک طراحی ساده با صفحه کلید فیزیکی کامل که در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است و این صفحه کلید بر عکس PRIV ثابت خواهد بود.

با این حال اطلاعات جدیدی Czech blog حاکی از جایگزین کردن یا تغییر این گوشی است تا گوشی دیگری با نام و مشخصات متفاوت عرضه شود.

گوشی جایگزین BlackBerry Hamburg نام خواهد داشت و در پاییز 2016 رونمایی خواهد شد. BlackBerry Hamburg یک گوشی میان رده با قیمت 400 دلار خواهد بود این گوشی قرار است تمام لمسی باشد و خبری از کیبورد سنتی بلک بری نخواهد بود.

اما Hamburg تنها گوشی نخواهد بود که بلک بری قصد دارد در سال 2016 عرضه کند همان منبع ادعا می کند که این کمپانی کانادایی گوشی دیگری به نام BlackBerry Rome در دست تولید دارد.

Rome گران قیمت تر خواهد بود و مجددا ترکیبی از صفحه کلید فیزیکی و و صفحه نمایش لمسی است. بلک بری Rome در اواخر سال 2016 رونمایی می شود. فعلا جزئیات بیشتری در مورد ویژگی های Hamburg و Rome گوشی های جدید بلک بری در سال 2016 در دست نیست و این دو اسمارتفون فعلا  در هاله ای از شایعات احاطه شده اند.

Source: softpedia

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu