سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

فقط تصور کنید مسافر هواپیمایی باشید که توسط یک تروریست دزدیده شده است، با سرنوشتی نامشخص در آن لحظه چه احساسی خواهید داشت مطمئنا فرار از هواپیما تنها چیزی است که در آن لحظه می خواهید اما به نظر می رسد Ben Innes مسافر 26 ساله ی هواپیمایی که چند روز پیش توسط یک استاد دانشگاه ربوده شده اصلا چنین احساسی نداشته است و به شدت دچار سرخوشی مزمن بوده است. این پسر 26 ساله مسافر هواپیمایی بود که از الکساندریا به قاهره می رفت و توسط سیف الدین مصطفی ربوده شد.

British_passenger__3

مصطفی که به جرم خود اعتراف کرد کمربندی انفجاری پوشیده بود اما وقتی در در لارناکای قبرس فرود آمد این مسافر اقدام به گرفتن سلفی با او کرد. سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری و پوزخند عجیب او  این سلفی را به یکی از آنهایی تبدیل کرده است که تاکنون کمتر دیده اید. این لبخند در حالی رخ داده است که مصطفی کاملا خلع صلاح نشده بوده است و به گفته خود بن خودم هم نمی دانم چرا این کار را انجام دادم . من فقط با احتیاط در حال نشان دادن شادی در اوج سختی بودم خیلی دلم می خواست به آن بمب نگاهی از نزدیک بیندازم و خوشبختانه مطمئن شدم بمب واقعی نیست.

من از یکی از مهمانداران خواستم از او بخواهد یک سلفی با من بیندازد و او هواپیما ربا هم شانه ای بالا انداخت و قبول کرد شاید بهتر است این سلفی را دلیرانه ترین سلفی یا شهرت طلبی بیش از حد یک مرد در اوج حادثه بنامیم اما به نظر می رسد این جوان 26 ساله قبل از گرفتن این سلفی تمام محاسبات لازم را انجام داده بوده است و در سلامت کامل به سر می برده است.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu