سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

فقط تصور کنید مسافر هواپیمایی باشید که توسط یک تروریست دزدیده شده است، با سرنوشتی نامشخص در آن لحظه چه احساسی خواهید داشت مطمئنا فرار از هواپیما تنها چیزی است که در آن لحظه می خواهید اما به نظر می رسد Ben Innes مسافر 26 ساله ی هواپیمایی که چند روز پیش توسط یک استاد دانشگاه ربوده شده اصلا چنین احساسی نداشته است و به شدت دچار سرخوشی مزمن بوده است. این پسر 26 ساله مسافر هواپیمایی بود که از الکساندریا به قاهره می رفت و توسط سیف الدین مصطفی ربوده شد.

British_passenger__3

مصطفی که به جرم خود اعتراف کرد کمربندی انفجاری پوشیده بود اما وقتی در در لارناکای قبرس فرود آمد این مسافر اقدام به گرفتن سلفی با او کرد. سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری و پوزخند عجیب او  این سلفی را به یکی از آنهایی تبدیل کرده است که تاکنون کمتر دیده اید. این لبخند در حالی رخ داده است که مصطفی کاملا خلع صلاح نشده بوده است و به گفته خود بن خودم هم نمی دانم چرا این کار را انجام دادم . من فقط با احتیاط در حال نشان دادن شادی در اوج سختی بودم خیلی دلم می خواست به آن بمب نگاهی از نزدیک بیندازم و خوشبختانه مطمئن شدم بمب واقعی نیست.

من از یکی از مهمانداران خواستم از او بخواهد یک سلفی با من بیندازد و او هواپیما ربا هم شانه ای بالا انداخت و قبول کرد شاید بهتر است این سلفی را دلیرانه ترین سلفی یا شهرت طلبی بیش از حد یک مرد در اوج حادثه بنامیم اما به نظر می رسد این جوان 26 ساله قبل از گرفتن این سلفی تمام محاسبات لازم را انجام داده بوده است و در سلامت کامل به سر می برده است.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu