Pavel Durov

سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

فقط تصور کنید مسافر هواپیمایی باشید که توسط یک تروریست دزدیده شده است، با سرنوشتی نامشخص در آن لحظه چه احساسی خواهید داشت مطمئنا فرار از هواپیما تنها چیزی است که در آن لحظه می خواهید اما به نظر می رسد Ben Innes مسافر 26 ساله ی هواپیمایی که چند روز پیش توسط یک استاد دانشگاه ربوده شده اصلا چنین احساسی نداشته است و به شدت دچار سرخوشی مزمن بوده است. این پسر 26 ساله مسافر هواپیمایی بود که از الکساندریا به قاهره می رفت و توسط سیف الدین مصطفی ربوده شد.

British_passenger__3

مصطفی که به جرم خود اعتراف کرد کمربندی انفجاری پوشیده بود اما وقتی در در لارناکای قبرس فرود آمد این مسافر اقدام به گرفتن سلفی با او کرد. سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری و پوزخند عجیب او  این سلفی را به یکی از آنهایی تبدیل کرده است که تاکنون کمتر دیده اید. این لبخند در حالی رخ داده است که مصطفی کاملا خلع صلاح نشده بوده است و به گفته خود بن خودم هم نمی دانم چرا این کار را انجام دادم . من فقط با احتیاط در حال نشان دادن شادی در اوج سختی بودم خیلی دلم می خواست به آن بمب نگاهی از نزدیک بیندازم و خوشبختانه مطمئن شدم بمب واقعی نیست.

من از یکی از مهمانداران خواستم از او بخواهد یک سلفی با من بیندازد و او هواپیما ربا هم شانه ای بالا انداخت و قبول کرد شاید بهتر است این سلفی را دلیرانه ترین سلفی یا شهرت طلبی بیش از حد یک مرد در اوج حادثه بنامیم اما به نظر می رسد این جوان 26 ساله قبل از گرفتن این سلفی تمام محاسبات لازم را انجام داده بوده است و در سلامت کامل به سر می برده است.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu