The best strategy games in 2016

سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

فقط تصور کنید مسافر هواپیمایی باشید که توسط یک تروریست دزدیده شده است، با سرنوشتی نامشخص در آن لحظه چه احساسی خواهید داشت مطمئنا فرار از هواپیما تنها چیزی است که در آن لحظه می خواهید اما به نظر می رسد Ben Innes مسافر 26 ساله ی هواپیمایی که چند روز پیش توسط یک استاد دانشگاه ربوده شده اصلا چنین احساسی نداشته است و به شدت دچار سرخوشی مزمن بوده است. این پسر 26 ساله مسافر هواپیمایی بود که از الکساندریا به قاهره می رفت و توسط سیف الدین مصطفی ربوده شد.

British_passenger__3

مصطفی که به جرم خود اعتراف کرد کمربندی انفجاری پوشیده بود اما وقتی در در لارناکای قبرس فرود آمد این مسافر اقدام به گرفتن سلفی با او کرد. سلفی با مزه ی مسافر با هواپیماربای مصری و پوزخند عجیب او  این سلفی را به یکی از آنهایی تبدیل کرده است که تاکنون کمتر دیده اید. این لبخند در حالی رخ داده است که مصطفی کاملا خلع صلاح نشده بوده است و به گفته خود بن خودم هم نمی دانم چرا این کار را انجام دادم . من فقط با احتیاط در حال نشان دادن شادی در اوج سختی بودم خیلی دلم می خواست به آن بمب نگاهی از نزدیک بیندازم و خوشبختانه مطمئن شدم بمب واقعی نیست.

من از یکی از مهمانداران خواستم از او بخواهد یک سلفی با من بیندازد و او هواپیما ربا هم شانه ای بالا انداخت و قبول کرد شاید بهتر است این سلفی را دلیرانه ترین سلفی یا شهرت طلبی بیش از حد یک مرد در اوج حادثه بنامیم اما به نظر می رسد این جوان 26 ساله قبل از گرفتن این سلفی تمام محاسبات لازم را انجام داده بوده است و در سلامت کامل به سر می برده است.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu