Batlle Bay

تجربه ی یک سلفی با دوربین پرنده ROAM-e

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

به نظرمی رسد پیشرفت انسان در صنعت عکس های سلفی اتمام ناپذیر است. هم اکنون این پیشرفت به جایی رسیده است که شاهد تولید یه ربات پرنده برای گرفتن سلفی ها هستیم! پیش فروش این دستگاه جالب که توسط کمپانی استرالیاییIoT ساخته شده و نام ROAM-e را برایش انتخاب کرده اند، پنج شنبه آغاز شده است و از ماه ژوئن در سراسر دنیا به فروش خواهد رسید.

مدیر اجرایی این کمپانی می گوید: تا کنون مونوپادها به دلیل طول محدودشان برای استفاده کنندگان محدودیت ایجاد می کنند. ایده ی ما این بوده است تا چیزی بسازیم که برای گرفتن عکس پرواز کند تا استفاده کنندگان محدودیتی نداشته باشند.

Here is the inevitable flying selfie stick_3

پس از متصل شدن به اسمارتفون، پره های این دستگاه قادرند تا با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره بنابر میل خودتان تا 25 متر از شما فاصله بگیرند. بطور حتم تجربه ی یک سلفی با دوربین پرنده ROAM-e بسیار لذت بخش خواهد بود.

ROAM-e می تواند عکس های معمولی، 360 درجه و ویدئو هایی 20 دقیقه ای را ثبت کند. به گفته ی وبسایت رسمی این کمپانی، دستگاه شامل یک دوربین 5 مگاپیکسلی و پردازنده ی چهار هسته ای کورتکس A7 است.

هر دو پره ی این دستگاه تا می شوند بنابراین فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به همین دلیل به راحتی در جیب یا کیف کوچک جا می شوند. اندازه ی کلی این دستگاه کمتر از یک بطری آب 600 میلی لیتری است.

قیمت این دوربین پرنده 567 دلار است که بنابر این رقیب بسیار بزرگی برای دوربین پرنده ی آمریکایی که Lily نام دارد و بسیار بزرگتر و حمل و نقل آن سخت تر است محسوب می شود.

Here is the inevitable flying selfie stick_4

source: mashable