following

شکنجه گر مشهور این بار ال جی G5 را هدف گرفت

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

ال جی G5 که به تازگی عرضه ی آن شروع شده است برای اثبات صلاحیت خود مجبور به تحمل شکنجه های مختلف از جمله خراشیده شدن، خم شدن و سوزانده شدن قرار گرفت که همه ی این تست ها یک نتیجه ی جالب داشتند.

اگر چه ممکن است ال جی G5 دارای یک طراحی فوق العاده باشد اما فقط بخشی از آن فلزی است. این اسمارتفون ساختی ترکیبی از پلاستیک و فلز دارد به همین خاطر است که نسبت به سایر گوشی های فلزی در دست داغ تر می شود. ال جی G5 نصف پلاستیک و نصف فلز است.

JerryRigEverything شکنجه گر مشهور این بار ال جی G5 را هدف گرفته است.

تست خراش ال جی G5

اولین تست که شامل خراشیده شدن صفحه نمایش بود یک صفحه نمایش کاملا نازک را نشان داد که اگر چه باعث سبکی گوشی شده است اما کیفیت خوبی ندارد و اگر گوشی از دست بیفتتد از ال سی دی محافظت نخواهد کرد. محافظ Gorilla Glass 4 در برابر خش خوب عمل می کند و ال جی G5 از این نظر هم تراز سایر پرچمداران است. JerryRigEverything بعد از خراشیدن صفحه نمایش به سراغ لنز دوربین و اسکنر اثر انگشت، دکمه ی پاور و قاب پشت می رود که از پلاستیک ساخته شده است. بنابراین از نظر جنس بدنه ال جی G5 یک گوشی دست اول محسوب نمی شود اما اسکنر اثر انگشت حتی بعد از خراشیده شدن هم به خوبی کار می کند.

تست سوزاندن ال جی G5

در مرحله ی بعد صفحه نمایش IPS LCD با استفاده از یک فندک مجبور به تحمل تست آتش می شود قبلا iPhone SE هم این تست را گذرانده بود که در آن پیکسل ها بعد از 16 ثانیه کاملا محو شدند اما در ال جی G5 بعد از فقط 3 ثانیه این اتفاق افتاد و پیکسل ها محو شدند و به لکه ای سفید تبدیل شدند. این یوتیوبر خاطر نشان می کند شیشه ی ضخیم تر از صفحه نمایش بهتر محافظت می کند اما در مورد G5 اینگونه نیست.

تست خم کردن ال جی G5

در نهایت در تست خم کردن نتایج مثبتی به دست آمد اگرچه ماژول پایین نصب شده ی دکمه اما برخلاف این تصوئر بسیار انعطاف پذیر است و توانست این تست در هر دو جهت انعطاف داشته باشد اما نشکند. به طور کلی ال جی G5 ثابت کرد با دوام و مقاوم است و در برابر سوختگی، خراشیده شدن و خم شدن آسیب چندان زیادی نمی بیند.

Source: techtimes