The best strategy games in 2016

چرا در تبلیغات گوشی های اپل ساعت همیشه روی 9:41 است؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

احتمالا آگهی های محصولات مختلف اپل را دیده اید که همگی از یک سبک خاص پیروی می کنند. آیا تاکنون از خود پرسیده اید چرا در تبلیغات گوشی های اپل ساعت همیشه روی 9:41 است؟ مطمئنا هرگز متوجه این موضوع نشده اید. داشتن دستورالعمل های یکپارچه برای شرکتی مثل اپل چندان غیر معمول نیست اما دلیل دلبستگی به این زمان خاص جالب است. این زمانی است ک استیو جابز نخستین آیفون را در 29 ژوئن سال 2007 معرفی کرد.(9:41 صبح)

وقتی گوشی آیفون برای نخستین بار بر صفحه ظاهر شد ساعت 9:42 را نشان می داد . این شیوه در مراسم رونمایی بعدی هم ادامه یافت و آیپد در سال 2010 در حالیکه روی ساعت 9:41 دقیقه تنظیم شده بود رونمایی شد. وساعت 9:41 در همه ی تصاویر تبلیغی اپل به نشانه ای برای ادای احترام به استیو جابز و آیفون به شیوه ای بسیار ظریف تبدیل شد.

-why-apple-always-sets-time-ads

معمولا مراسم رونمایی اپل نیز به صورتی طراحی می شود که 40 دقیقه طول بکشد، تنها محصولی که در آن از زمان متفاوتی استفاده شده بود اپل واچ بود که معمولا بر روی ساعت 10:9 دقیقه تنظیم می شود و این به خاطر موقعیت متقارن عقربه هاست. بیشتر ساعت ها در تبلیغات خود به 10:10 اشاره می کنند که اپل به دلیل اینکه از بقیه جلوتر است یک دقیقه زودتر را نشان می دهد.

heres-why-the-apple-watch-als

پیوند اپل با ساعت 9:41 دقیقه چندان محرمانه نیست اما حقیقت جالبی است از این به بعد در تبلیغات این شرکت بیشتر دقت خواهید کرد.

Source: independent

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu