Batlle Bay

خطر زامبی های گوشی به دست در شهرهای بزرگ

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

چه برای پاسخ دادن به یکی از پیام های واتس اپ باشد( خدای نکرده فرستنده فکر می کند شما مشغول هستید یا مرده اید که در دهم ثانیه ای پاسخ نداده اید) یا چه برای پاسخ دادن به تماس نگاه کردن به گوشی حین راه رفتن واقعا می تواند خطرناک باشد. طبق مطالعات جدیدی که توسط گروه تحقیقی تصادفات DEKRA انجام گرفته است تقریبا یک نفر از هر شش نفر در حالیکه در این دنیای مادی نیستند و به گوشی های خود خیره شده اند در حال عبور از خیابان هستند. بیشتر عابران در حال پیام دادن هستند یا در حالیکه هدفون در گوش دارند در حال صحبت کردن و پیام دادن به صورت همزمان هستند.

Pedestrians city Smartphones 1

خطر زامبی های گوشی به دست در شهرهای بزرگ هر روز در حال گسترش است.  استکهلم بدترین زامبی های گوشی به دست در خیابان ها را دارد در حدود 23.6 درصد یا تقریبا یک چهارم در حالیکه پاهایشان جلوتر از خودشان حرکت می کند به گوشی های خود خیره شده اند و در حال عبور از ترافیک هستند. آمستردام کمترین میزان را با 8.3 درصد عابران گوشی به دست و برلین جایی در میانه با 14.9 درصد قرار دارد.

خطر راه رفتن، صحبت کردن و پیام دادن

توجه اعتیاد گونه ی مردم به گوشی هایشان نه تنها مسخره است بلکه خطرناک نیز هست. یک تصادف از هر ده تصادف در آلمان به دلیل بی توجهی عابران اتفاق می افتد.

چیزی که این روزها بسیار مشاهده می شود گروهی از افراد جوان است که در حالیکه به گوشی های خود نگاه می کنند با هم از خیابان عبور می کنند و در یک مورد یکی از  این گروه ها فقط توسط یک موتور سوار از هم فروپاشید. یا دختری که وسط جاده ای در استکلهم ایستاده بود و مشغول پیام دادن بود اما تا زمانی که راننده ی یک اتوبوس با بوق و سر و صدا او را متوجه کارش نکرده بود همچنان به کار خود مشغول بود. کاربران جوان بیشتر به زامبی های گوشی به دست تبدیل شده اند که در شهر می چرخند و ترس و وحشت ایجاد می کنند.edestrians age Smartphones 2

در یک مطالعه ی جدید مشخص شد یک نفر از پنج عابر گوشی به دست 25 تا 35 ساله هستند که در کل 25 درصد این جمعیت را تشکیل می دهند. جوان ترین جمعیت نسبت به گروه های سنی بزرگتر میزان کمتری استفاده از گوشی حین راه رفتن داشتند و این میزان برای سن 15 تا 25 ساله ها 18.8 درصد بود با این حال از نظر میانگین در میان سایر گروه های سنی بالاتر بود.

Smartphones-

وسواس قدم زدن و استفاده از گوشی در میان شلوغی و فشار زندگی روزمره در آلمان به یک امر کاملا عادی تبدیل شده است. وقتی به عنوان عابر در یک ترافیک شهری هستید باید همه ی توجه خود را به محیط اطراف معطوف کنید حواس پرتی های حاصل از گوشی ها را نباید نادیده گرفت و یک کاربر محافظت نشده و حواس پرت می تواند به یکی از بدترین معضلات ترافیک شهری امروز شهرها تبدیل شود.

Source: thelocal

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn خطر زامبی های گوشی به دست در شهرهای بزرگ

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu