سلفی پزشکان با نوزاد که جنجال به پا کرده است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

همه ی آنهایی که برای اولین بار مادر و نوزاد متولد شده در بیمارستن را ملاقات می کنند دوست دارند عکسی با آنها بیندازند. اما عکسی که توسط گروهی از پزشکان با یک نوزاد تازه متولد شده گرفته شده با واکنش شدیدی از طرف شبکه های اجتماعی روبرو شد و همگی به غیر حرفه ای بودن این کار اعتراض کردند. این عکس سه پزشک جراح مکزیکی را نشان می دهد که در اتاق عمل با روپوش های پزشکی با یک نوزاد تازه متولد شده عکس گرفته اند. هنوز مشخص نیست که آیا مادر نوزاد با یکی از پزشکان نسبتی داشته است یا نه اما این عکس برای یافتن علت انجام این اقدام منتشر شده است.

با وجود اینکه بعضی از مردم این کار را نادرست می دانند از نظر بعضی دیگر سلفی پزشکان با نوزاد که جنجال به پا کرده است اصلا اشکالی ندارد آنها از اینکه باعث یک تولد شده اند احساس غرور می کنند و جشن گرفته اند. این اولین باری نیست که چنین اقدامی صورت گرفته است و در اقدامی دیگر یک نفر از پزشکان که که در اتاق عمل سلفی گرفته بود اخراج شد.

این عکس با این زیر نویس در فیسبوک دکتر Sochirca منتشر شد: این کار نیز به اتمام رسید سلام به همه ی کسانی که در شیفت شب این نوزادان کوچک را با امیدهای بزرگ به دنیا می آوردند. بعد از انتشار این عکس ها در رسانه ها وزیر بهداشت مکزیک گفت به خاطر این رفتار غیر حرفه ای پزشکان را مجازات خواهد کرد.

Source: stuff

 

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 5 =

Mobile Sliding Menu