Pavel Durov

سلفی پزشکان با نوزاد که جنجال به پا کرده است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

همه ی آنهایی که برای اولین بار مادر و نوزاد متولد شده در بیمارستن را ملاقات می کنند دوست دارند عکسی با آنها بیندازند. اما عکسی که توسط گروهی از پزشکان با یک نوزاد تازه متولد شده گرفته شده با واکنش شدیدی از طرف شبکه های اجتماعی روبرو شد و همگی به غیر حرفه ای بودن این کار اعتراض کردند. این عکس سه پزشک جراح مکزیکی را نشان می دهد که در اتاق عمل با روپوش های پزشکی با یک نوزاد تازه متولد شده عکس گرفته اند. هنوز مشخص نیست که آیا مادر نوزاد با یکی از پزشکان نسبتی داشته است یا نه اما این عکس برای یافتن علت انجام این اقدام منتشر شده است.

با وجود اینکه بعضی از مردم این کار را نادرست می دانند از نظر بعضی دیگر سلفی پزشکان با نوزاد که جنجال به پا کرده است اصلا اشکالی ندارد آنها از اینکه باعث یک تولد شده اند احساس غرور می کنند و جشن گرفته اند. این اولین باری نیست که چنین اقدامی صورت گرفته است و در اقدامی دیگر یک نفر از پزشکان که که در اتاق عمل سلفی گرفته بود اخراج شد.

این عکس با این زیر نویس در فیسبوک دکتر Sochirca منتشر شد: این کار نیز به اتمام رسید سلام به همه ی کسانی که در شیفت شب این نوزادان کوچک را با امیدهای بزرگ به دنیا می آوردند. بعد از انتشار این عکس ها در رسانه ها وزیر بهداشت مکزیک گفت به خاطر این رفتار غیر حرفه ای پزشکان را مجازات خواهد کرد.

Source: stuff

 

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu