crash club

تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

این روزها همه چیز در حال راحت تر شدن است و اپلیکیشن های پیام رسانی مثل تلگرام نیز به دنبال ارائه ی ویژگی های بهتر و سریع تر برای کاربران خود هستند. ربات های درون خطی تلگرام که از طریق نسخه ی کامپیوتری به گفتگو با کاربران می پردازند و به سئوالات مختلف آنها در زمینه های مختلف پاسخ می دهند از این جمله هستند اما تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید و در نسخه ی 3.8 این اپلیکیشن، مزیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرد.

پلتفرم 2.0 برای توسعه دهندگان فراهم شده است و امکانات بی نهاتی در اختیار آنها قرار می دهد. تلگرام کار خود را با معرفی 2 ربات آغاز کرده است که یکی از آنها ربات  music@ است که به کاربران اجازه می دهد از طریق چت موسیقی مورد نظر را پیدا کنند و گوش کنند و موسیقی مورد نظر را به هر چت دیگری که در آن هستند بفرستند. رباتYouTube @ نیز همین کار را در مورد ویدئو انجام می دهد و ربات Sticker@ نیز با توجه به شکلک های موجو استیکرهای متناسب با آنها را می فرستد و ربات Foursquare@ هم آدرس ها را برای سایر کاربران حاضر در چت می فرستد.

new-design-

کاربر باید به تلگرام اجازه دهد تا امکان به اشتراک گذاری آدرس فراهم شود. رابط کاربری نیز تغییراتی کرده است و اسکرین چت جدیدی به اپلیکیشن تلگرام اضافه شده است. برای نسخه ی iOS نیز پلیر ویدئوی اضافه شده است که فعلا برای اندروید در دسترس نیست اما با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی تصاویر GIF می توانید آنها را مشاهده کنید به گفته ی تلگرام امکان مشاهده ی تصاویر GIF  نیز به زودی به نسخه ی اندروید تلگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu