crash club

تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

این روزها همه چیز در حال راحت تر شدن است و اپلیکیشن های پیام رسانی مثل تلگرام نیز به دنبال ارائه ی ویژگی های بهتر و سریع تر برای کاربران خود هستند. ربات های درون خطی تلگرام که از طریق نسخه ی کامپیوتری به گفتگو با کاربران می پردازند و به سئوالات مختلف آنها در زمینه های مختلف پاسخ می دهند از این جمله هستند اما تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید و در نسخه ی 3.8 این اپلیکیشن، مزیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرد.

پلتفرم 2.0 برای توسعه دهندگان فراهم شده است و امکانات بی نهاتی در اختیار آنها قرار می دهد. تلگرام کار خود را با معرفی 2 ربات آغاز کرده است که یکی از آنها ربات  music@ است که به کاربران اجازه می دهد از طریق چت موسیقی مورد نظر را پیدا کنند و گوش کنند و موسیقی مورد نظر را به هر چت دیگری که در آن هستند بفرستند. رباتYouTube @ نیز همین کار را در مورد ویدئو انجام می دهد و ربات Sticker@ نیز با توجه به شکلک های موجو استیکرهای متناسب با آنها را می فرستد و ربات Foursquare@ هم آدرس ها را برای سایر کاربران حاضر در چت می فرستد.

new-design-

کاربر باید به تلگرام اجازه دهد تا امکان به اشتراک گذاری آدرس فراهم شود. رابط کاربری نیز تغییراتی کرده است و اسکرین چت جدیدی به اپلیکیشن تلگرام اضافه شده است. برای نسخه ی iOS نیز پلیر ویدئوی اضافه شده است که فعلا برای اندروید در دسترس نیست اما با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی تصاویر GIF می توانید آنها را مشاهده کنید به گفته ی تلگرام امکان مشاهده ی تصاویر GIF  نیز به زودی به نسخه ی اندروید تلگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu