تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

این روزها همه چیز در حال راحت تر شدن است و اپلیکیشن های پیام رسانی مثل تلگرام نیز به دنبال ارائه ی ویژگی های بهتر و سریع تر برای کاربران خود هستند. ربات های درون خطی تلگرام که از طریق نسخه ی کامپیوتری به گفتگو با کاربران می پردازند و به سئوالات مختلف آنها در زمینه های مختلف پاسخ می دهند از این جمله هستند اما تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید و در نسخه ی 3.8 این اپلیکیشن، مزیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرد.

پلتفرم 2.0 برای توسعه دهندگان فراهم شده است و امکانات بی نهاتی در اختیار آنها قرار می دهد. تلگرام کار خود را با معرفی 2 ربات آغاز کرده است که یکی از آنها ربات  music@ است که به کاربران اجازه می دهد از طریق چت موسیقی مورد نظر را پیدا کنند و گوش کنند و موسیقی مورد نظر را به هر چت دیگری که در آن هستند بفرستند. رباتYouTube @ نیز همین کار را در مورد ویدئو انجام می دهد و ربات Sticker@ نیز با توجه به شکلک های موجو استیکرهای متناسب با آنها را می فرستد و ربات Foursquare@ هم آدرس ها را برای سایر کاربران حاضر در چت می فرستد.

new-design-

کاربر باید به تلگرام اجازه دهد تا امکان به اشتراک گذاری آدرس فراهم شود. رابط کاربری نیز تغییراتی کرده است و اسکرین چت جدیدی به اپلیکیشن تلگرام اضافه شده است. برای نسخه ی iOS نیز پلیر ویدئوی اضافه شده است که فعلا برای اندروید در دسترس نیست اما با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی تصاویر GIF می توانید آنها را مشاهده کنید به گفته ی تلگرام امکان مشاهده ی تصاویر GIF  نیز به زودی به نسخه ی اندروید تلگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =

Mobile Sliding Menu