Batlle Bay

تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

این روزها همه چیز در حال راحت تر شدن است و اپلیکیشن های پیام رسانی مثل تلگرام نیز به دنبال ارائه ی ویژگی های بهتر و سریع تر برای کاربران خود هستند. ربات های درون خطی تلگرام که از طریق نسخه ی کامپیوتری به گفتگو با کاربران می پردازند و به سئوالات مختلف آنها در زمینه های مختلف پاسخ می دهند از این جمله هستند اما تلگرام با آپدیت Bots 2.0 پلتفرم رباتی خود را ارتقا بخشید و در نسخه ی 3.8 این اپلیکیشن، مزیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرد.

پلتفرم 2.0 برای توسعه دهندگان فراهم شده است و امکانات بی نهاتی در اختیار آنها قرار می دهد. تلگرام کار خود را با معرفی 2 ربات آغاز کرده است که یکی از آنها ربات  music@ است که به کاربران اجازه می دهد از طریق چت موسیقی مورد نظر را پیدا کنند و گوش کنند و موسیقی مورد نظر را به هر چت دیگری که در آن هستند بفرستند. رباتYouTube @ نیز همین کار را در مورد ویدئو انجام می دهد و ربات Sticker@ نیز با توجه به شکلک های موجو استیکرهای متناسب با آنها را می فرستد و ربات Foursquare@ هم آدرس ها را برای سایر کاربران حاضر در چت می فرستد.

new-design-

کاربر باید به تلگرام اجازه دهد تا امکان به اشتراک گذاری آدرس فراهم شود. رابط کاربری نیز تغییراتی کرده است و اسکرین چت جدیدی به اپلیکیشن تلگرام اضافه شده است. برای نسخه ی iOS نیز پلیر ویدئوی اضافه شده است که فعلا برای اندروید در دسترس نیست اما با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی تصاویر GIF می توانید آنها را مشاهده کنید به گفته ی تلگرام امکان مشاهده ی تصاویر GIF  نیز به زودی به نسخه ی اندروید تلگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...
آیفون 9

آیفون 9 احتمالا به بهترین گوشی سامسونگ تبدیل خواهد شد!

شایعاتی زیادی در مورد آیفون بعدی شنیده‌ایم و همه این پچ‌پچ‌ها، حباب بزرگی را شکل داده‌اند که خیلی‌ها را

ادامه مطلب...
فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu