following

امسال این ویژگی ها را در آیفون 7 خواهیم دید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

امسال سال اعداد فرد است و وجود آیفون 7 نیز یک شایعه نیست اما سئوال اینجاست که اپل در مدل امسال چه تغییراتی خواهد داد در سری S معمولا تغییرات چندان زیاد نیستند اما طبق شایعاتی که بیشتر تایید شده اند امسال این ویژگی ها را در آیفون 7 خواهیم دید و شاید شاهد حذف بعضی دیگر از ویژگی ها باشیم مثلا جک هدفون 3.5 میلی متری آیفون امسال قربانی تلاش اپل برای باریک تر کردن آیفون 7 خواهد شد و در گوشی جدید اپل از USB نوع C  که به هنوان یک اتصال صدا هم عمل خواهد کرد استفاده می شود، پورت لایتنینگ باقی خواهد ماند و به عنوان جک صدا نیز کاربرد پیدا می کند.

آیفون 7 تا جایی که ممکن است باریک خواهد بود و اگر مجموعه ای از هدفون دارید احتمالا مجبور خواهید شد آداپتورهای مجزا برای آنها بخرید در غیر اینصورت به هدفون های لایتنیگ نیاز خواهید داشت یا هدفون های وایرلس که براساس شایعات برای آیفون 7 طراحی شده اند به کار خواهند آمد.

وایرلس به معنای بلوتوث نیست، قابلیت ارتباطی لای فای که تکنولوژی وایرلس با قابلیتی 100 بار سریع تر از وای فای است نیز در میان شایعات خودنمایی می کند این تکنولوژی به دلیلل دامنه ی کوتاهی که دارد قادر به عبور از دیوارها نیست و از این نظر شبیه مادون قرمز کار می کند با این تفاوت که قادر به انتقال اطلاعات در هر دو طرف است. به نظر اپل هدفون های سیمی از دور خارج شده اند و وقت حذف کردن نویزهای صدا رسیده است.

iphone-71 photo-iphone-7-2jpg

شایعه ی دیگر که همچنان بر آن پافشاری می شود سیستم دوربین دوگانه ی آیفون 7 است، ال جی G5 و هوآوی P8 هر دو سیستم دوربین های دو گانه ی خاص خود را داشتند منبع این شایعه تحلیل گر اپل Ming-Chi Kuo بوده است که نیمی از شایعات دقیق توسط او منتشر شده اند. اپل شرکت تکنولوژی دوربین Linx را خریده است و ممکن است قصد داشته باشند از این دارایی جدید استفاه ی مفیدی در محصول امسال خود کند.

_o

شایعه ی دیگری که توسط این تحلیل گر منتشر شده باریک بودن آیفون 7 تا 6 میلی متر است اگر چندان دل خوشی از برآمدگی دوربین ندارید این قسمت نیز حذف خواهد شد و جای آن را دوربین های دوگانه خواهند گرفت.

شایعات دیگری نیز وجود دارند که چندان قابل اعتماد نیستند اما اطلاعات بالا موثق تر هستند اپل اهل بازی درز کردن تصاویر نبود اما به نظر می رسد این موضوع این روزها باب شده است و اگر همه ی اطلاعات به همین صورت منتشر شوند قطعا موضوع هیجان انگیزی   در زمان رونمایی آیفون 7 باقی نخواهد ماند.

Source: chipchick

Via 9to5Mac