crash club

Shock Clock شما را با شوک الکتریکی بیدار خواهد کرد

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آیا از آن دسته افراد هستید که برای زود بیدار نشدن چندین بار زنگ ساعت یا گوشی را خاموش می کنید تا شاید دو سه ثانیه بیشتر بخوابید؟ برای همه ی ما چند دقیقه بیشتر خوابیدن از هر لذتی شیرین تر است اما یک پوشیدنی جدید به نام Shock Clock تضمین می کند که به شیوه ای متفاوت این لذت را از شما خواهد گرفت و شما را سرحال خواهد کرد، Shock Clock شما را با شوک الکتریکی بیدار خواهد کرد.

با استفاده از شرطی سازی Shock Clock قصد دارد مغز شما را به شیوه ای آموزش دهد که با یک بار زنگ خوردن ساعت بدون اینکه آن را چندین بار خاموش از تخت بیرون بیایید هر بار که که بخواهید دکمه ی زنگ را بزنید شوک الکتریکی خفیفی شما را از جا خواهد پراند و در روزهای بعدی از ترس این شوک هم که شده تصمیم می گیرید با یک بار زنگ خوردن بیدار شوید. این دستبند کار خود را با ویبره شروع می کند و سپس با یک صدای بوق بلند وظیفه ی خود را به اتمام می رساند.

اگر همچنان بی توجهی کنید و سعی کنید زنگ را خاموش کنید یک سری شوک الکتریکی به سویتان روانه خواهد کرد. در نهیت مغز شما به گونه ای تربیت خواهد شد که به تنهایی فقط به ویبره ها پاسخ دهد چون می داند در غیر اینصورت چه اتفاقی برایتان خواهد افتاد. Shock_Clock_avjbam

Shock Clock توسط یک کمپانی به نام Pavlok ساخته شدهاست که در سال 2014 نیز محصولی مشابه برای کنار گذاشتن عادت های بد تولید کرده بود. این پوشیدنی کاربردی با قیمت 79 دلار عرضه خواهد شد. احتمالا همگی دوست داریم صبح ها در نهایت آرامش و بدون استرس از خواب بیدار شویم هیچکس علاقه ندارد با شوک الکتریکی از خواب بیدار شود اما شاید اوضاع برای بعضی آنقدر وخیم باشد که واقعا نیاز به این پوشیدنی داشته باشند.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu