The best strategy games in 2016

Shock Clock شما را با شوک الکتریکی بیدار خواهد کرد

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آیا از آن دسته افراد هستید که برای زود بیدار نشدن چندین بار زنگ ساعت یا گوشی را خاموش می کنید تا شاید دو سه ثانیه بیشتر بخوابید؟ برای همه ی ما چند دقیقه بیشتر خوابیدن از هر لذتی شیرین تر است اما یک پوشیدنی جدید به نام Shock Clock تضمین می کند که به شیوه ای متفاوت این لذت را از شما خواهد گرفت و شما را سرحال خواهد کرد، Shock Clock شما را با شوک الکتریکی بیدار خواهد کرد.

با استفاده از شرطی سازی Shock Clock قصد دارد مغز شما را به شیوه ای آموزش دهد که با یک بار زنگ خوردن ساعت بدون اینکه آن را چندین بار خاموش از تخت بیرون بیایید هر بار که که بخواهید دکمه ی زنگ را بزنید شوک الکتریکی خفیفی شما را از جا خواهد پراند و در روزهای بعدی از ترس این شوک هم که شده تصمیم می گیرید با یک بار زنگ خوردن بیدار شوید. این دستبند کار خود را با ویبره شروع می کند و سپس با یک صدای بوق بلند وظیفه ی خود را به اتمام می رساند.

اگر همچنان بی توجهی کنید و سعی کنید زنگ را خاموش کنید یک سری شوک الکتریکی به سویتان روانه خواهد کرد. در نهیت مغز شما به گونه ای تربیت خواهد شد که به تنهایی فقط به ویبره ها پاسخ دهد چون می داند در غیر اینصورت چه اتفاقی برایتان خواهد افتاد. Shock_Clock_avjbam

Shock Clock توسط یک کمپانی به نام Pavlok ساخته شدهاست که در سال 2014 نیز محصولی مشابه برای کنار گذاشتن عادت های بد تولید کرده بود. این پوشیدنی کاربردی با قیمت 79 دلار عرضه خواهد شد. احتمالا همگی دوست داریم صبح ها در نهایت آرامش و بدون استرس از خواب بیدار شویم هیچکس علاقه ندارد با شوک الکتریکی از خواب بیدار شود اما شاید اوضاع برای بعضی آنقدر وخیم باشد که واقعا نیاز به این پوشیدنی داشته باشند.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...
گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ

گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ را با وجود این دلایل بخریم یا نخریم؟

سامسونگ در 29 مارس جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد. گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ بعد از تاخیر

ادامه مطلب...
محبوبترین گوشی‌های 2016

محبوبترین گوشی‌های 2016 – ده گوشی برتر و حضور پُررنگ اپل و سامسونگ!

طبق گزارش جدید IHS Markit، آیفون 7 محبوب‌ترین اسمارتفون سال 2016 نبوده است. آیفون 6s که در سال 2015 رونمایی شد، همچنان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu