The best strategy games in 2016

آیا شلوار های کیبورد دار مورد توجه قرار خواهند گرفت؟

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

گاهی در Kickstarter و Indiegogo ایده های مربوط به جت های مطرح می شود که واقعا عجیب هستند. یکی از این ایده های خلاقانه شلوار جین های کیبوردار است که نخستین بار در سال 2008 توسط دانشجوی آلمانی Eric De Nijs مطرح شد این شلوار جین دارای یک کیبورد فیزیکی و یک جیب بزرگ جلو برای قرار دادن موس بود.

در ان روزهای این ایده واقعا جالب بود اما کم کم به یک جوک تبدیل شد اما در دنیای مدرن تکنولوژی موبایل در این مورد چه می توان گفت؟

kbp0

در سال 2008 مجبور به حمل لپ تپ های بزرگ و موس های آزار دهنده بودید اما این ایده توانست دکمه های کیبورد را با شلوار یکی کند. اما این روزها تبلت ها را داریم اما همه ی آنها کم و بیش به یک کیبورد نیاز دارند، چه Surface Pro باشد و چه iPad Pro یا Pixel C ، فن آوری های موبایل همواره تغییر کرده است.

فن آوری های بی سیم همواره پیشرفت کرده اند و با بلوتوث کم انرژی م یتوانید یک گوشی را به اسمارت واچ خود متصل کنید. در سال 2008 به ندرت اسمارتفونی به 3G متصل بود اما با رشد ارتباطات و وجود فناوری های پیشرفته در هسته ی گوشی های آیا وقت آن نرسیده است که تجهیزات جانبی جایگزینی داشته باشیم؟ آیا شلوار های کیبورد دار مورد توجه قرار خواهند گرفت؟ شاید شما از این شلوارهای کیبورد دار استفاده نکنید و شاید یک ننگ اجتماعی محسوب شود اما مطمئن باشید به محض اینکه یکی از افراد سرشناس از آنها استفاده کرد همه گیر خواهد شد.

نوشتن بر روی چنین کیبوردی بدون نیاز به صفحه نمایش برای تایپیست های حرفه ای شیوه ی جالبی خواهد بود. نکته ی مورد توجه این است که کیبورد در داخل شلوار کار گذاشته شده است. و نیاز به ایجاد یک سطح صاف بر روی شلوار خود برای تایپ کردن نیستید و این شیوه ارگونومیک تر خواهد بود.

Source: theverge

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu