following

آیا شلوار های کیبورد دار مورد توجه قرار خواهند گرفت؟

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

گاهی در Kickstarter و Indiegogo ایده های مربوط به جت های مطرح می شود که واقعا عجیب هستند. یکی از این ایده های خلاقانه شلوار جین های کیبوردار است که نخستین بار در سال 2008 توسط دانشجوی آلمانی Eric De Nijs مطرح شد این شلوار جین دارای یک کیبورد فیزیکی و یک جیب بزرگ جلو برای قرار دادن موس بود.

در ان روزهای این ایده واقعا جالب بود اما کم کم به یک جوک تبدیل شد اما در دنیای مدرن تکنولوژی موبایل در این مورد چه می توان گفت؟

kbp0

در سال 2008 مجبور به حمل لپ تپ های بزرگ و موس های آزار دهنده بودید اما این ایده توانست دکمه های کیبورد را با شلوار یکی کند. اما این روزها تبلت ها را داریم اما همه ی آنها کم و بیش به یک کیبورد نیاز دارند، چه Surface Pro باشد و چه iPad Pro یا Pixel C ، فن آوری های موبایل همواره تغییر کرده است.

فن آوری های بی سیم همواره پیشرفت کرده اند و با بلوتوث کم انرژی م یتوانید یک گوشی را به اسمارت واچ خود متصل کنید. در سال 2008 به ندرت اسمارتفونی به 3G متصل بود اما با رشد ارتباطات و وجود فناوری های پیشرفته در هسته ی گوشی های آیا وقت آن نرسیده است که تجهیزات جانبی جایگزینی داشته باشیم؟ آیا شلوار های کیبورد دار مورد توجه قرار خواهند گرفت؟ شاید شما از این شلوارهای کیبورد دار استفاده نکنید و شاید یک ننگ اجتماعی محسوب شود اما مطمئن باشید به محض اینکه یکی از افراد سرشناس از آنها استفاده کرد همه گیر خواهد شد.

نوشتن بر روی چنین کیبوردی بدون نیاز به صفحه نمایش برای تایپیست های حرفه ای شیوه ی جالبی خواهد بود. نکته ی مورد توجه این است که کیبورد در داخل شلوار کار گذاشته شده است. و نیاز به ایجاد یک سطح صاف بر روی شلوار خود برای تایپ کردن نیستید و این شیوه ارگونومیک تر خواهد بود.

Source: theverge

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu