Pavel Durov

SkullConduct و پسوردی با استفاده از جمجمه تان!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اسکنر های اثر انگشت و عنبیه برای تشخیص و تایید هویت افراد در ساختمان ها و گوشی های موبایل بسیار مناسب هستند. مورد مناسب بعدی احتمالا زیر پوستمان قرار دارد! محققان در دانشگاه اشتوتگارت، زارلند و موسسه انفورماتیک مکس پلانک در آلمان مشغول کار بر SkullConduct هستند که در حقیقت سیستم شناسایی ست که با استفاده از یک اسپیکر هدایت استخوانی و میکروفونی که روی سرتان قرار می گیرد هویت شما را شناسایی می کند.

این وسیله که به یک عینک گوگل متصل می شود یک کلیپ صوتی یک ثانیه ای پلی می کند و سپس صدا را پس از گذر از استخوان جمجمه ی فرد می گیرد. فرکانس منحصر بفرد حاصل آنالیز شده و هویت فرد تشخیص داده می شود.

طی آزمایشات، تیم تحقیقاتی SkullConduct متوجه شدند که این سیستم 97 درصد مواقع به درستی هویت را تشخیص می دهد. محدودیت هایی نیز برای این سیستم وجود دارند. مثلا این که اگر صدای اطراف زیاد باشد کلیپ صوتی دچار اختلال می شود.

حتی اضافه شدن وزن نیز می تواند فرکانس دریافتی را تغییر داده و در نتیجه سیستم شخص را به دیوایس خود راه ندهد. البته این محصول هنوز در مراحل اولیه ی تحقیق است و به احتمال زیاد تغییراتی در راستای بهبود خواهد داشت. حتی اگر نتواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند در کنار روش های شناسایی دیگر برای تقویت ایمنی استفاده گردد.

نتایج تحقیقات این تیم ماه آینده در کنفرانس روابط انسان-کامپیوتر در سن خوزه ارائه خواهد شد.

Source: TheNextWeb

Via Appy-Geek

 

از دست ندهید!

رضایت مشتریان از آیفون SE

چرا رضایت مشتریان از آیفون SE بیشتر از آیفون 7 بوده است؟

آیفون SE شاید در مقایسه با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس زرق و برق کمتری داشته باشد اما

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Truepic

با اپلیکیشن Truepic صحت عکس‌ها را مشخص کنید

در دنیایی که از فیلترهای پیچیده اینستاگرام برای تغییر اساسی عکس‌ها استفاده می‌شوند و فیلترهای اسنپ چت چهره‌ای جدید با

ادامه مطلب...
بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu