Batlle Bay

همکاری سوپرسل و کافه بازار برای پرداخت ریالی بازی کلش آف کلنز

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

Supercell به کلوب توسعه دهندگان خارجی پیوست تا بتواند ریال ایران را درعناوین پرچمدارش همچون کلش آف کلنز بپذیرد. این غول بازی سازی طبق توافقی با کافه بازار امکان پرداخت های ریالی را از طریق درگاه های پرداخت محلی فراهم کرد.

با این اقدام ایرانیان قادر خواهند بود خریدهای درون اپلیکیشنی خود را از طریق کارت های اعتباری رایج شتاب انجام دهند. سوپرسل 61 درصد درآمد از این بازی کسب کرده است که کافه بازار 30 درصد آن را متعلق به خود می داند. کلش آف کلنز در کافه بازار نزدیک به 5 میلیون بار دانلود شده است و کلش آف رویال نیز رقم 2 میلیون دانلود را تاکنون داشته است.

Iran-2

از دیگر اعضای این کلوب Elex-Tech با بازی رقیب کلش آف کینگز با رقم 100 میلیون دانلود است. این کمپانی چندان از سود رقبای خود در بازار خوشحال نیست و بعد از مشکلات فنی در ماه فوریه که از طرف فراهم کننده ی هاست آنها SoftLayer بوجود آمده بود تصمیم گرفت به صورت ناگهانی همه ی ترافیک کاربران ایرانی را بلاک کند. برای دسترسی به بازی های این کمپانی به VPN نیاز است و با این حرکت سوپرسل به نظر نمی رسد آینده ی چندان روشنی داشته باشد.

برای داشتن چشم اندازی روشن تر از سوپرسل در ایران بد نیست به این آمار نگاهی بیندازید که بین 33 آوریل تا 24 آوریل از 1030 گیمر در ایران جمع آوری شده اند.

شصت و چهار درصد از گیمرهای ایران در حالی بازی کردن کلش آف کلنز هستند و سی درصد آنها کلش رویال بازی می کنند. نه درصد کلش آف کینگز بازی می کنند.

یکی از عناصر اصلی موفقیت این بازی در ایران جنبه های اجتماعی آن است در حدود دو سوم از گیمرها می گویند کلش برای آنها مهم است چون یکی از بازی های سوپرسل محسوب می شود. این روزها بسیاری از دوستان و حتی زوج ها در طول این بازی ها با هم آشنا می شوند.

بسیاری از کانال های تلگرام نیز به عناوین سوپرسل اختصاص داده شده اند و آخرین اخبار مربوط به این بازی ها را منتشر می کنند علاوه بر این استراتژی ها، جزئیات رویدادهای آفلاین نیز در این کانال ها به اشتراک گذاشته می شود.

Supercell-

همکاری سوپرسل و کافه بازار برای پرداخت ریالی بازی کلش آف کلنز  گامی در مسیر درست است اما 43 درصد از کاربران مایل به پرداخت از طریق گیفت کارت هستند. در حقیقت 48 درصد کاربران اندرویدی از کافه بازار استفاده می کنند و 52 درصد باقی مانده بازی ها را از پلی استور دانلود می کنند. 82 درصد کاربران اپ استورهای رسمی را به انواع شخص ثالث ترجیح می دهند.

موضوع دیگر قیمت های بالای پرداخت های درون اپلیکیشنی برای ایرانیان قشر متوسط است که 53 کسانی که بازی های سوپرسل را بازی می کنند هرگز پرداخت درون اپلیکیشنی نداشته اند. از بین آنهایی که پرداخت داشته اند 46 درصد از شبکه ی شتاب و 34 درصد از کارت های اعتباری خارجی استفاه کرده اند.

یکی از گام هایی که سوپرسل می تواند برای پشتیبانی از کافه بازار بردارد انتشار یک بیانیه ی رسمی از ورود رسمی خود به بازار ایرانیان و تایید این همکاری تازه است.

Source: venturebea

 

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu