crash club

اسمارتفون 10000 پوندی که ادعا می کند لوکس نیست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

استارتاپ سوئیسی به نام  Sirin Labs خود را برای رونمایی از یک اسمارتفون 10000 پوندی آماده می کند این اسمارتفون رولز رویس اسمارتفونها نامیده شده است. نام اصلی آن Solarin خواهد بود. این سوپر اسمارتفون ممکن است برای کسی که یک ماشین با روکش طلا سوار می شود چندان هیجان آور نباشد.

مدیر  Sirin در مورد این اسمارتفون 10000 پوندی که ادعا می کند لوکس نیست می گوید: ما به دنبال تجمل گرایی نیستیم بلکه به دنبال تکنولوژ ی هستیم.

این گوشی با سیستم عامل اندروید کار خواهد کرد که خیلی از گوشی های ارزان قیمت هم با آن کار می کنند و در یک کارخانه ی ربات سازی در سوئیس ساخته خواهد شد.

از بهترین نرم افزارهای امنیتی برای آن استفاده می شود و این یعنی برای مدیران شرکت های بزرگ که همواره نگرانی های امنیتی دارند بسیار مفید خواهد بود. در این اسمارتفون ویژگی های گوشی های نظامی و گوشی هایی که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند ترکیب شده اند و به گفته Moshe Hogeg به دنبال این بودیم که دو دنیای متفاوت را بدون محدودیت با هم ادغام کنیم.

moshe-hogeg-

Sirin پیش بینی می کند بازار 60 میلیونی از مردمی خواهد داشت که خواستار داشتن این گجت هستند و 18 میلیون نفر آنها میلیاردرها هستند. تاکنون 50 میلیون پوند برای ساخت این گوش ها سرمایه گذاری شده است.

Moshe Hogeg مدیر این استارتاپ اضافه می کند: ما عاشق تکنولوژی هستیم و هدف ما استفاده از آخرین تکنولوژی ها در یک اسمارتفون بود او اداممه داد: 91 درصد از 500 کمپانی تحت حمله های سایبری قرار دارند اما کمپانی ها قادر به استفاده از گوشی های نظامی نیستند چون این گوشی فاقد همه ی اپلیکیشن هایی است که کاربران معمولی استفاده می کنند.

Source: mirror

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu