The best strategy games in 2016

اسمارتفون 10000 پوندی که ادعا می کند لوکس نیست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

استارتاپ سوئیسی به نام  Sirin Labs خود را برای رونمایی از یک اسمارتفون 10000 پوندی آماده می کند این اسمارتفون رولز رویس اسمارتفونها نامیده شده است. نام اصلی آن Solarin خواهد بود. این سوپر اسمارتفون ممکن است برای کسی که یک ماشین با روکش طلا سوار می شود چندان هیجان آور نباشد.

مدیر  Sirin در مورد این اسمارتفون 10000 پوندی که ادعا می کند لوکس نیست می گوید: ما به دنبال تجمل گرایی نیستیم بلکه به دنبال تکنولوژ ی هستیم.

این گوشی با سیستم عامل اندروید کار خواهد کرد که خیلی از گوشی های ارزان قیمت هم با آن کار می کنند و در یک کارخانه ی ربات سازی در سوئیس ساخته خواهد شد.

از بهترین نرم افزارهای امنیتی برای آن استفاده می شود و این یعنی برای مدیران شرکت های بزرگ که همواره نگرانی های امنیتی دارند بسیار مفید خواهد بود. در این اسمارتفون ویژگی های گوشی های نظامی و گوشی هایی که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند ترکیب شده اند و به گفته Moshe Hogeg به دنبال این بودیم که دو دنیای متفاوت را بدون محدودیت با هم ادغام کنیم.

moshe-hogeg-

Sirin پیش بینی می کند بازار 60 میلیونی از مردمی خواهد داشت که خواستار داشتن این گجت هستند و 18 میلیون نفر آنها میلیاردرها هستند. تاکنون 50 میلیون پوند برای ساخت این گوش ها سرمایه گذاری شده است.

Moshe Hogeg مدیر این استارتاپ اضافه می کند: ما عاشق تکنولوژی هستیم و هدف ما استفاده از آخرین تکنولوژی ها در یک اسمارتفون بود او اداممه داد: 91 درصد از 500 کمپانی تحت حمله های سایبری قرار دارند اما کمپانی ها قادر به استفاده از گوشی های نظامی نیستند چون این گوشی فاقد همه ی اپلیکیشن هایی است که کاربران معمولی استفاده می کنند.

Source: mirror

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu