crash club

به زودی در مسنجر فیسبوک افراد مشهور ربات چت خواهند داشت

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

به زودی خواهید توانست با هنرپیشه ی مورد علاقه، سیاستمدار یا یکی از افراد مشهور مورد علاقه ی خود در مسنجر فیسبوک صحبت کنید. یا حداقل با ربات چت افراد مشهور صحبت کنید.

ربات های چت بخشی از نرم افزارها هستند که در داخل اپلیکیشن های پیام رسان زندگی می کنند و به سئوالاتی که توسط انسان ها پرسیده می شوند پاسخ می دهند و وظایف خاصی مثل رزو کردن غذا را نیز انجام می دهند.

وقتی فیسبوک ابزارهایی برای ساخت ربات های چت هوشمند راه اندازی کرد تصمیم داشت شیوه ی تعامل کاربران را با کسب و کارها متحول کند. می توانید از ربات های فیسبوک برای سفارش دادن گل، چک کردن پروازها و یا آگاهی از اخبار هواشناسی استفاده کنید. اما در مراسم مربوط به درآمد سه ماه ی اول فیسبوک یکی از موارد استفاده ی ربات های چت را معرفی کرد که قبلا ذکر نشده بود.

-robot-picture-

چهره های سرشناس نیز می توانند از مزیت های این ربات های چت استفاده کنند. وقتی یک تحلیل گر از زاکربرگ در مورد آینده ی مسنجر فیسبوک سئوال پرسید او پاسخ داد: ربات ها پیام رسانی را برای آنهایی که می خواهند با کسب و کارها و افراد مشهور رابطه برقرار کنند سریع تر خواهند کرد.

به نظر می رسد فیسبوک قصد دارد از ربات های چت افراد مشهور برای حرکت در مسیر سرگرمی ها استفاده کند. به زودی در مسنجر فیسبوک افراد مشهور ربات چت خواهند داشت به صورت تئوری افراد مشهور می توانند ربات های چت مخصوص خود را ایجاد کنند که به سئوالات رایج مردم پاسخ دهند. مثلا یکی از شرایط فرضی که این ربات ها کارکرد خود را نشان خواهند داد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که هر نامزد می تواند ربات چت مخصوص خود را برای پاسخگویی به سئوالات داشته باشد.

طبق گزارشات در مورد درآمد سه ماهه ی اول فیسبوک این کمپانی فراتر از پیش بینی های وال استریت برای درآمد و سود ماهیانه حرکت کرده است. فروش فیسبوک تا 52 درصد افزایش داشته است، درآمدی معادل 5.38 میلیارد دلار و سود 1.51 میلیارد دلار پرشی 200 درصدی را نسبت به دوره ی زمانی مشابه سال قبل برای فیسبوک به ارمغان آورده است.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu