Pavel Durov

محبوب شدن گوشی های تاشو در دوران اسمارتفون های پر زرق و برق

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اگر چه آیفون و سایر اسمارتفون های لوکس بازار طرفداران خاص خود را دارند، اما این روزها گاهی کمبود گوشی های تاشو واقعا احساس می شود. این گوشی های به مرور زمان بهتر شدند اگر چه خیلی زود می شکستند و فقط به درد پیام دادن و زنگ زدن و بازی های بی نظیری مثل بازی ماری می خوردند، اما آنچه باعث محبوب شدن گوشی های تاشو در دوران اسمارتفون های پر زرق و برق شده است فقط سادگی آنها است.

flip phone 332

احتمالا فقط نوستالژی باعث نشده است که خیلی هنرمندان و سیاستمداران معروف هنوز هم ترجیح بدهند از گوشی های تاشو استفاده کنند، به نظر همه ی این این افراد امنیت گوشی های تاشوی ساده از هر اسمارتفونی بیشتر است. هیچکس نمی تواند صفحه ی این گوشی ها را دید بزند چون به راحتی می توانید آن را ببندید. filp phone_2

نداشتن خیلی از ویژگی ها باعث افزایش دوباره ی فروش این گوشی ها شده است. شما نوتیفیکیشن یا پیام واتس اپ و تلگرام یا شکلک های عجیب و غریب دریافت نمی کنید. گوشی های موتورولا Razrs با قسمت بیرونی تخت و براق، کلیدهای مسطح و در عین حال کلیک پذیر و ویژگی کلمات t9 که امکان پیام دادن را راحت تر از همیشه می کند، همچنین وزن سبک و دوام زیاد این گوشی ها از ویژگی های بی نظیری هستند که این روزها کمتر یافت می شوند.

use-flip-phones

گوشی تاشوی خود را از بالکن به پایین بیندازید و فقط صفحه جلویی ان آسیب خواهد دید با این حال باز هم قابل استفاده خواهد بود. قیمت این گوشی ها ارزان تر از اسمارتفون های چند صد دلاری است و هیچ مزیتی هم که نداشته باشند حداقل می توانید یک دل سیر بدون اینکه دستتان خسته شود با کسانی که دوستشان دارید صحبت کنید و اصلا حس نکنید فقط با یک دست گوشی به دست گرفته اید. ویژگی های کمتر این گوشی ها باعث دوام آوردن بیشتر باتری آنها شده است.

flip-phone.87jpg

اگر کسی بخواهد یکی از این گوشی ها را بفروشد باید بگوید: داده ندارد، اینترنت ندارد، مشکل ندارد، و به عنوان یک گوشی با کارکرد اصلی برای همه ی ما خوب و لازم است. گوشی های تاشو یک تعطیلات از اتصالات اضافی محسوب می شوند درست شبیه یک لباس مشکی که همه جا به کار خواهد آمد، این گوشی ها دارای سبکی قابل قبول و کاربردی هستند  که همه جا در جیب و کف دست شما جای خواهند گرفت.

Source: inverse