ال جی اسکنر اثر انگشت را زیر شیشه قرار می دهد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

سنسورهای اثر انگشت به یکی از اجزای اساسی گوشی های رده بالا تبدیل شدند و امسال گوشی های ارزان قیمت تر نیز این ویژگی را در خود جای دادند. اما در این مدت انعطاف زیادی در نوآوری های مربوط به امنیت بیومتریک مشاهده نشده است. البته کوالکام تکنولوژی Sense ID خود را ارائه داد که امکان اسکن پرینت را از طریق امواج مافوق صوت فراهم می کند اما این تکنولوژی  هنوز به صورت گسترده منتشر نشده است.

ممکن است شاهد فرآیندهای پیشرفته ی اسکن اثر انگشت که بوسیله ال جی طراحی شده اند نیز باشیم. ال جی اسکنر اثر انگشت را زیر شیشه قرار می دهد، این تکنولوژی به گفته ی LG Innotek  یک ماژول سنسور اثر انگشت در زیر شیشه است. این سنسور در زیر شیشه ای به عمق 0.3 میلی متر نیز کار می کند و دارای میزان خطای یک بار در 50000 بار است. شرکت برای توضیح دوام سنسور از فاصله 20 سانتیمتری یک توپ فولادی بر روی آن پرت می کند و سنسور همچنان از خود مقاومت نشان می دهد.

این نوع سنسور نیاز به وجود یک دکمه ی فیزیکی بر روی اسمارتفون را از بین خواهدبرد و دیگر نیاز به ماژول های معمولی نخواهد بود که همین موضوع آزادی عمل بیشتری را برای تیم طراحی فراهم خواهد کرد. در نهایت امنیت سنسورهای اثر انگشت بیشتر می شود و گزینه های بیشتری نیز در اختیار شرکت های سازنده ی گوشی قرار می گیرد.

Source: pocketnow

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu