Batlle Bay

این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در نمایشگاه اخیر خودرو در پکن سازنده ی خودروهای لوکس یعنی بنتلی نخستین نسخه ی Mulsanne را رونمایی کرد. این خودرو که برای افراد فوق العاده ثروتمند و سفر به سبکی مدرن و راحت طراحی شده است یکی از آن خودروهایی است که بهتر است در عقب آن بنشینید.

برای افزودن بر لذت این پیچیدگی از اندروید استفاده شده است.خودروی Mulsanne  تبلت اندرویدی بنتلی می آید این تبلت که Bentley Entertainment Tablet نام دارد در یک روز نامگذاری نشده است و تبلتی در نهایت ظرافت است.

توجه زیاد به جزئیات و امکان غوطه ور شدن در مکانیسمی زیبا تنها با یک لمس امکان پذیر خواهد شد. بنتلی از یک جفت تبلت 10.2 اینچی که دارای 4G LTE هستند. چون وقتی کسی پشت یک Mulsanne نشسته نباید در اطراف به دنبال هات اسپات خط دهی برای گوشی خود بگردد. هر کدام از تبت ها دارای حافظه ی داخلی 32 گیگابایت و کارت حافظه هستند. یک دوربین جلو که که قادر به گرفتن ویدئوهایی با کیفیت بالاست.

اگر چه بنتلی یک رابط کاربری مشتری پسند برای تبلت ها طراحی کرده است اما گوگل دسترسی کامل به پلی استور و تمامی محتوای آن را نیز تضمین کرده است. امکان استریم کردن موسیقی نیز وجود دارد که به سیستم صوتی Mulsanne متصل می شود همچنین امکان فرستادن اطلاعات مسیر به سیستم مسیریابی خودرو نیز وود دارد و نیازی به صحبت کردن با راننده نیست.

از بهترین چرم و ارزشمندترین چوب ها در ساخت صندلی های مولسان استفاده شده است یک پدیده ی لوکس که در آخرین فناوری های مدرن پیچیده شده است. به نظر می رسد این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است چون هدف آنها حرکت کردن فراتر از محدودیت ها با استفاده از بهترین هاست.

Source: androidcentral