Batlle Bay

این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در نمایشگاه اخیر خودرو در پکن سازنده ی خودروهای لوکس یعنی بنتلی نخستین نسخه ی Mulsanne را رونمایی کرد. این خودرو که برای افراد فوق العاده ثروتمند و سفر به سبکی مدرن و راحت طراحی شده است یکی از آن خودروهایی است که بهتر است در عقب آن بنشینید.

برای افزودن بر لذت این پیچیدگی از اندروید استفاده شده است.خودروی Mulsanne  تبلت اندرویدی بنتلی می آید این تبلت که Bentley Entertainment Tablet نام دارد در یک روز نامگذاری نشده است و تبلتی در نهایت ظرافت است.

توجه زیاد به جزئیات و امکان غوطه ور شدن در مکانیسمی زیبا تنها با یک لمس امکان پذیر خواهد شد. بنتلی از یک جفت تبلت 10.2 اینچی که دارای 4G LTE هستند. چون وقتی کسی پشت یک Mulsanne نشسته نباید در اطراف به دنبال هات اسپات خط دهی برای گوشی خود بگردد. هر کدام از تبت ها دارای حافظه ی داخلی 32 گیگابایت و کارت حافظه هستند. یک دوربین جلو که که قادر به گرفتن ویدئوهایی با کیفیت بالاست.

اگر چه بنتلی یک رابط کاربری مشتری پسند برای تبلت ها طراحی کرده است اما گوگل دسترسی کامل به پلی استور و تمامی محتوای آن را نیز تضمین کرده است. امکان استریم کردن موسیقی نیز وجود دارد که به سیستم صوتی Mulsanne متصل می شود همچنین امکان فرستادن اطلاعات مسیر به سیستم مسیریابی خودرو نیز وود دارد و نیازی به صحبت کردن با راننده نیست.

از بهترین چرم و ارزشمندترین چوب ها در ساخت صندلی های مولسان استفاده شده است یک پدیده ی لوکس که در آخرین فناوری های مدرن پیچیده شده است. به نظر می رسد این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است چون هدف آنها حرکت کردن فراتر از محدودیت ها با استفاده از بهترین هاست.

Source: androidcentral

 

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu