The best strategy games in 2016

این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در نمایشگاه اخیر خودرو در پکن سازنده ی خودروهای لوکس یعنی بنتلی نخستین نسخه ی Mulsanne را رونمایی کرد. این خودرو که برای افراد فوق العاده ثروتمند و سفر به سبکی مدرن و راحت طراحی شده است یکی از آن خودروهایی است که بهتر است در عقب آن بنشینید.

برای افزودن بر لذت این پیچیدگی از اندروید استفاده شده است.خودروی Mulsanne  تبلت اندرویدی بنتلی می آید این تبلت که Bentley Entertainment Tablet نام دارد در یک روز نامگذاری نشده است و تبلتی در نهایت ظرافت است.

توجه زیاد به جزئیات و امکان غوطه ور شدن در مکانیسمی زیبا تنها با یک لمس امکان پذیر خواهد شد. بنتلی از یک جفت تبلت 10.2 اینچی که دارای 4G LTE هستند. چون وقتی کسی پشت یک Mulsanne نشسته نباید در اطراف به دنبال هات اسپات خط دهی برای گوشی خود بگردد. هر کدام از تبت ها دارای حافظه ی داخلی 32 گیگابایت و کارت حافظه هستند. یک دوربین جلو که که قادر به گرفتن ویدئوهایی با کیفیت بالاست.

اگر چه بنتلی یک رابط کاربری مشتری پسند برای تبلت ها طراحی کرده است اما گوگل دسترسی کامل به پلی استور و تمامی محتوای آن را نیز تضمین کرده است. امکان استریم کردن موسیقی نیز وجود دارد که به سیستم صوتی Mulsanne متصل می شود همچنین امکان فرستادن اطلاعات مسیر به سیستم مسیریابی خودرو نیز وود دارد و نیازی به صحبت کردن با راننده نیست.

از بهترین چرم و ارزشمندترین چوب ها در ساخت صندلی های مولسان استفاده شده است یک پدیده ی لوکس که در آخرین فناوری های مدرن پیچیده شده است. به نظر می رسد این بار بنتلی اندروید را در آغوش گرفته است چون هدف آنها حرکت کردن فراتر از محدودیت ها با استفاده از بهترین هاست.

Source: androidcentral

 

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu