crash club

با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس ضربات را حس خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وقتی تکنولوژی لمس سه بعدی برای نخستین بار توسط اپل رونمایی شد همه کمی گیج شدند. در این تکنولوژی نیاز به فشارهای طولانی مدت و محکم تر است اما بعضی از کاربران آن را یک ویژگی ضد بصری دانستند. به طور کلی ما مواظب گوشی هایمان هستیم و به نرمی با آنها رفتار می کنیم اما فشار دادن صفحه نمایش برای خیلی ها یک حالت طبیعی نیست. مایکروسافت مسیر کاملا متفاوتی را انتخاب کرده است. در تکنولوژی جدید مایکروسافت اسمارتفون حرکت دستان شما را در فضا حس خواهد کرد. با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس  ضربات را حس خواهد کرد و حتی نحوه ی گرفتن گوشی را نیز به شما خواهد گفت.

pre-touch-

اپلیکیشن هایی که بر مبنای این تکنولوژی ساخته شده اند نشانگر کاربردهای بسیار متنوع آن هستند. توسعه دهندگان قادر به ساخت منوهایی خواهند بود که فقط به هنگام حرکت انگشتان کاربر بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. به دلیل تکنولوژی Pre-Touch می تواند نحوه ی نگه داشتن گوشی را حس کند این منوها می توانند تشخیص دهند که شما گوشی را با یک دست یا با هر دو دست نگه داشته اید.

header.76jpg

با این تکنولوژی گوشی بهتر از شما تشخیص می دهد که دقیقا قصد دارید بر روی چه نقاطی ضربه بزنید. همچنین بین ضربات دبل اتفاقی و آگاهانه تمایز قائل شود.

از انگشتان مختلف نیز می توان برای ساخت منوهای پیش بینی شده استفاده کرد که هر کجا راحت باشید ظاهر خواهند شد. به طور مثال کاربر یک پرونده را انتخاب می کند سپس انگشتان خود را بر روی صفحه می کشد با این کار یک منو ظاهر می شود که شامل دستوراتی برای استفاده کردن بر روی پرونده است. دوباره چون خود گوشی می تواند حس کند که کاربر چگونه آن را گرفته است این نوع منوها را می توان فقط برای استفاده با انگشت شست مطابقت داد.

به طور خلاصه Pre-Touch  برخلاف  3D Touch یا Force Touch  دارای اپلیکیشن های گسترده تری خواهد بود و همچنین بصری تر و طبیعی تر است. آیا این روش نرم تر شیوه ی تعاملی ما با گوشی ها در آینده خواهد بود؟

ویدیوی این تکنولوژی را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu