The best strategy games in 2016

با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس ضربات را حس خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وقتی تکنولوژی لمس سه بعدی برای نخستین بار توسط اپل رونمایی شد همه کمی گیج شدند. در این تکنولوژی نیاز به فشارهای طولانی مدت و محکم تر است اما بعضی از کاربران آن را یک ویژگی ضد بصری دانستند. به طور کلی ما مواظب گوشی هایمان هستیم و به نرمی با آنها رفتار می کنیم اما فشار دادن صفحه نمایش برای خیلی ها یک حالت طبیعی نیست. مایکروسافت مسیر کاملا متفاوتی را انتخاب کرده است. در تکنولوژی جدید مایکروسافت اسمارتفون حرکت دستان شما را در فضا حس خواهد کرد. با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس  ضربات را حس خواهد کرد و حتی نحوه ی گرفتن گوشی را نیز به شما خواهد گفت.

pre-touch-

اپلیکیشن هایی که بر مبنای این تکنولوژی ساخته شده اند نشانگر کاربردهای بسیار متنوع آن هستند. توسعه دهندگان قادر به ساخت منوهایی خواهند بود که فقط به هنگام حرکت انگشتان کاربر بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. به دلیل تکنولوژی Pre-Touch می تواند نحوه ی نگه داشتن گوشی را حس کند این منوها می توانند تشخیص دهند که شما گوشی را با یک دست یا با هر دو دست نگه داشته اید.

header.76jpg

با این تکنولوژی گوشی بهتر از شما تشخیص می دهد که دقیقا قصد دارید بر روی چه نقاطی ضربه بزنید. همچنین بین ضربات دبل اتفاقی و آگاهانه تمایز قائل شود.

از انگشتان مختلف نیز می توان برای ساخت منوهای پیش بینی شده استفاده کرد که هر کجا راحت باشید ظاهر خواهند شد. به طور مثال کاربر یک پرونده را انتخاب می کند سپس انگشتان خود را بر روی صفحه می کشد با این کار یک منو ظاهر می شود که شامل دستوراتی برای استفاده کردن بر روی پرونده است. دوباره چون خود گوشی می تواند حس کند که کاربر چگونه آن را گرفته است این نوع منوها را می توان فقط برای استفاده با انگشت شست مطابقت داد.

به طور خلاصه Pre-Touch  برخلاف  3D Touch یا Force Touch  دارای اپلیکیشن های گسترده تری خواهد بود و همچنین بصری تر و طبیعی تر است. آیا این روش نرم تر شیوه ی تعاملی ما با گوشی ها در آینده خواهد بود؟

ویدیوی این تکنولوژی را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu