Pavel Durov

با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس ضربات را حس خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وقتی تکنولوژی لمس سه بعدی برای نخستین بار توسط اپل رونمایی شد همه کمی گیج شدند. در این تکنولوژی نیاز به فشارهای طولانی مدت و محکم تر است اما بعضی از کاربران آن را یک ویژگی ضد بصری دانستند. به طور کلی ما مواظب گوشی هایمان هستیم و به نرمی با آنها رفتار می کنیم اما فشار دادن صفحه نمایش برای خیلی ها یک حالت طبیعی نیست. مایکروسافت مسیر کاملا متفاوتی را انتخاب کرده است. در تکنولوژی جدید مایکروسافت اسمارتفون حرکت دستان شما را در فضا حس خواهد کرد. با Pre-Touch مایکروسافت گوشی قبل از لمس  ضربات را حس خواهد کرد و حتی نحوه ی گرفتن گوشی را نیز به شما خواهد گفت.

pre-touch-

اپلیکیشن هایی که بر مبنای این تکنولوژی ساخته شده اند نشانگر کاربردهای بسیار متنوع آن هستند. توسعه دهندگان قادر به ساخت منوهایی خواهند بود که فقط به هنگام حرکت انگشتان کاربر بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. به دلیل تکنولوژی Pre-Touch می تواند نحوه ی نگه داشتن گوشی را حس کند این منوها می توانند تشخیص دهند که شما گوشی را با یک دست یا با هر دو دست نگه داشته اید.

header.76jpg

با این تکنولوژی گوشی بهتر از شما تشخیص می دهد که دقیقا قصد دارید بر روی چه نقاطی ضربه بزنید. همچنین بین ضربات دبل اتفاقی و آگاهانه تمایز قائل شود.

از انگشتان مختلف نیز می توان برای ساخت منوهای پیش بینی شده استفاده کرد که هر کجا راحت باشید ظاهر خواهند شد. به طور مثال کاربر یک پرونده را انتخاب می کند سپس انگشتان خود را بر روی صفحه می کشد با این کار یک منو ظاهر می شود که شامل دستوراتی برای استفاده کردن بر روی پرونده است. دوباره چون خود گوشی می تواند حس کند که کاربر چگونه آن را گرفته است این نوع منوها را می توان فقط برای استفاده با انگشت شست مطابقت داد.

به طور خلاصه Pre-Touch  برخلاف  3D Touch یا Force Touch  دارای اپلیکیشن های گسترده تری خواهد بود و همچنین بصری تر و طبیعی تر است. آیا این روش نرم تر شیوه ی تعاملی ما با گوشی ها در آینده خواهد بود؟

ویدیوی این تکنولوژی را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu