با آپدیت جدید گوگل کیبورد امکان تایپ با یک دست فراهم شده است

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

گوشی های جدید آنقدر بزرگ شده اند که گرفتن آنها با یک دست و تایپ کرد به کار دشواری تبدیل شده است. به راحتی نمی توان دست را از یک سمت به سمت دیگر کیبورد برد اما با آپدیت جدید گوگل کیبورد امکان تایپ با یک دست فراهم شده است.

گوگل کیبورد 5.0 ویژگی های جدیدی را برای انگشتان شما به ارمغان می آورد امکان تنظیم سایز کیبورد که برای بزرگتر کردن کیبورد بسیار عالی است یکی از این ویژگی هاست.

حالت تایپ با یک دست که برای کسانی که گوشی های بزرگی دارند مناسب است. از طریق منو یا با نگه داشتن طولانی مدت انگشتان بر روی دکمه ی کاما می توانید این حالت را خاموش یا روشن کنید. به محض اینکه فعال شد کیبورد در یک سمت صفحه نمایش کمی جمع تر می شود و امکان دسترسی به یک سمت کیبورد با انگشت فراهم می شود. فضای اضافی سمت دیگر می تواند به یک منوی اضافی تبدیل شود و امکان تغییر حالت تایپ بین دست راست و دست چپ را فراهم کند یا از حالت تایپ یک دستی خارج شود.

keyboard

 

امکان تغییر ارتفاع کیبورد نیز وجود خواهد داشت. این برای مواقعی خوب است که کیبورد فضای زیادی ار صفحه نمایش را اشغال کرده است.

ویژگی جدید بعدی ستون شکلک هاست که در بالای کیبورد اعداد و نشانه ها قرار دارد. چند حالت اشاره ی جدید نیز به کیبوورد اضافه شده اند مثلا یکی امکان نگه داشتن دست بر روی دکمه ی delete و سپس کشیدن دست به سمت چپ برای پاک کردن چند لغت به صورت همزمان مناسب است. با طولانی تر نگه داشتن انگشت نیز می توانید یک کلمه را پاک کنید این برای مواقعی مناسب اسنت که در کیبورد کلمه ای وجود داشته باشد که اصلا از آن استفاده نمی کنید.

دانلود از پلی استور

در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu