چوپانان ترکیه ای راه حل متفاوتی برای شارژ گوشی های خود یافته‌اند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

حتما با استرس رسیدن شارژ گوشی به 4 درصد روبرو شده اید دردناک ترین احساسی که وقتی بفهمید جایی برای شارژ کردن نیست به یک شوک عصبی شدید تبدیل می شود درمانده و مستاصل می شوید گویا در بیابانی خشک به دنبال آب می گردید.

به هر دلیلی نیاز به شارژ دارید و به عنوان شخصی مهم باید در دسترس باشید اما شارژ گوشی هر لحظه کمتر می شود در Sanliurfa چوپانان ترکیه ای راه حل متفاوتی برای شارژ گوشی های خود یافته‌اند.

با این شیوه دیگر در شرایطی قرار نمی گیرید که گوشی در حال شارژ میان آسمان و زمین حلق آویز شده باشد و شما با تاسف به آن نگاه کنید تا شاید دوباره به زندگی برگردد.

عکس هایی که مشاهده می کنید این فرآیند نجات بخش را نشان می دهند، مطمئنا هرگز با این کاربری جدید الاغ ها آشنا نشده بودید اما انگار این حیوانات زحمتکش نیز گستردگی و ضرورت وجود گوشی های هوشمند را در زندگی امروز درک کرده اند.

در حالیکه میزان نفوذ اسمارتفون ها در جهان یکسان نیست اما یافته های جدید مرکز تحقیقات Pew نشان می دهند تقریبا همه یک اسمارتفون دارند در ترکیه جایی که این عکس ها گرفته شده این رقم 59 درصد است.

source: huffingtonpost

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

Mobile Sliding Menu