crash club

این بازی موبایل به دانشمندان در درمان زوال عقل کمک خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

با انتشار یک بازی ویدئویی برای گوشی های موبایل همگی به یک مبارزه بر علیه بیماری زوال عقل دعوت شده ایم.  با دانلود و بازی کردن Sea Hero Quest هر کسی در کمک به دانشمندان برای درک نحوه ی جهت یابی مغز یک انسان معمولی سهمی خواهید داشت.

نشانه های اولیه ی بیماری زوال عقل با از دست دادن آگاهی های فضایی و دشواری در جهت یابی در محیط های آشنا آغاز می شود. با استفاده از این بازی ویدئویی و جمع آوری اطلاعات از ده ها هزار مغز سالم محققان در دانشگاه لندن برای پایه گذاری یک الگوی نرمال رفتاری تلاش خواهند کرد.

عصب شناس UCL دکتر  هوگو اسپایرز می گوید این بازی مسیریابی مغز را تحریک خواهد کرد . در این بازی باید غول های دریایی مختلف را پیدا کنید که در حین تلاش کردن برای یافتن این موجودات بازی توانایی مغز شما را در سطح جهانی نشان می دهد و نشان می دهد در کدام جهت قرار دارید.

این اطلاعات درباره ی در مورد جایی که قرار دارید به تیم دانشمندان تحویل داده می شود تا نحوه ی جهت یابی افراد مختلف نشان داده شود.

ما امیدواریم داده هایی در این مورد داشته باشیم که سنین مختلف چگونه این بازی را انجام می دهند، تفاوت زنان و مردان در جهت یابی چیست و مردم از نقاط مختلف جهان چگونه عمل می کنند که در نهایت یک پایگاه دادهای بی نظیر تشکیل خواهد داد.

توسعه دهندگان بازی اعلام کرده اند تا به حال 100000 نفر به مدت 2 دقیقه این بازی را انجام داده اند که داده هایی برابر با 50 سال طی همین مدت جمع آوری شده است.

هیلاری ایوانز مدیر اجرایی تحقیقات آلزایمر در این زمینه می گوید: می دانیم که مردم ساعات زیادی را با گوشی های خود می گذرانند بنابراین چالش این بود که چگونه از این ساعات یا حتی دقایقی از آن برای پاسخ به این سئوال و روبرو شدن با یکی از سخت ترین شرایط پزشک یاستفاده کنیم. هیچ راهی برای درمان زوال عقل وجود ندارد و راه زیادی تا درمان وجود دارد برای طی این مسیر به داده هایی نیاز داریم که در حال حاضر موجود نیستند اما این بازی موبایل به دانشمندان در درمان زوال عقل کمک خواهد کرد.

بازی Sea Hero Quest که به صورت رایگان در اپ استور و پلی استور در دسترس است توسط دانشمندان دانشگاه East Anglia که در زمینه ی درمان آلزایمر مشغول تحقیقات هستند و سازندگان بازی Glitchers طراحی شده است.

دانلود از اپ استور

دانلود از پلی استور

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: news.sky

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu