Pavel Durov

رباتی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین شرکت خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

رباتی برای رقابت با دانش آموزانی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین در  سال 2017 حضور دارند، شرکت می کند. به گفته یLin Hui مدیر عامل کمپانی هوش مصنوعی Chengdu  این ربات در سه آزمون ریاضی، زبان چینی و علوم انسانی شرکت خواهد کرد که شامل تاریخ، علوم سیاسی و جغرافی می شود.

این کمپانی برنده ی مناقصه ی هوش مصنوعی در آزمون تست ریاضی ربات ها از طرف وزارت علوم و تکنولوژی چین در سال 2015 شد. همچون سایر شرکت کنندگان در آزمون این ربات نیز باید در مدت زمان تعیین شده آزمون را به اتمام برساند و برخلاف دیگران در یک محیط بسته و بدون کمک هیچکسی این آزمون را خواهد داد.

maxresdet -robot

به گفته ی Lin رباتی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین شرکت خواهد کرد به یک پرینتر متصل خواهد شد و امتحان الکترونیکی قبل از شروع جلسه ی آزمون در برنامه ی ربات قرار داده می شود. به هنگام آزمون اتصال ربات از اینترنت قطع می شود و مسئله ها با استفاده از برنامه ی هوش مصنوعی حل خواهند شد و در نهایت پاسخ ها به پرینتر منتقل می شوند.

این ربات در حقیقت سنگ محکی برای توسعه ی هوش مصنوعی و یک تکنولوژی کلیدی برای فهم سنجش فهم زبانی و استدلالی ربات ها است. این ربات در حال تلاش برای کسب شرایط لازم برای ورود به دانشگاه پکن و دانشگاه Tsinghua در سال 2020 است و همتای آن نیز در تلاش برای ورود به دانشگاه توکیو در سال 2020 است. این ربات ها تنها نمونه ای از آغاز حرکت در زمینه ی هوش مصنوعی بعد از AlphaGo گوگل هستند.

Source: bgr

 

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu