Pavel Durov

رباتی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین شرکت خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

رباتی برای رقابت با دانش آموزانی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین در  سال 2017 حضور دارند، شرکت می کند. به گفته یLin Hui مدیر عامل کمپانی هوش مصنوعی Chengdu  این ربات در سه آزمون ریاضی، زبان چینی و علوم انسانی شرکت خواهد کرد که شامل تاریخ، علوم سیاسی و جغرافی می شود.

این کمپانی برنده ی مناقصه ی هوش مصنوعی در آزمون تست ریاضی ربات ها از طرف وزارت علوم و تکنولوژی چین در سال 2015 شد. همچون سایر شرکت کنندگان در آزمون این ربات نیز باید در مدت زمان تعیین شده آزمون را به اتمام برساند و برخلاف دیگران در یک محیط بسته و بدون کمک هیچکسی این آزمون را خواهد داد.

maxresdet -robot

به گفته ی Lin رباتی که در آزمون ورودی دانشگاه های چین شرکت خواهد کرد به یک پرینتر متصل خواهد شد و امتحان الکترونیکی قبل از شروع جلسه ی آزمون در برنامه ی ربات قرار داده می شود. به هنگام آزمون اتصال ربات از اینترنت قطع می شود و مسئله ها با استفاده از برنامه ی هوش مصنوعی حل خواهند شد و در نهایت پاسخ ها به پرینتر منتقل می شوند.

این ربات در حقیقت سنگ محکی برای توسعه ی هوش مصنوعی و یک تکنولوژی کلیدی برای فهم سنجش فهم زبانی و استدلالی ربات ها است. این ربات در حال تلاش برای کسب شرایط لازم برای ورود به دانشگاه پکن و دانشگاه Tsinghua در سال 2020 است و همتای آن نیز در تلاش برای ورود به دانشگاه توکیو در سال 2020 است. این ربات ها تنها نمونه ای از آغاز حرکت در زمینه ی هوش مصنوعی بعد از AlphaGo گوگل هستند.

Source: bgr

 

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu