خواب ناکافی به یک تهدید جدی برای سلامتی انسان ها تبدیل شده است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

دانشمندان دانشگان میشیگان با ردیابی الگوهای خواب مردم دنیا در یک مطالعه بسیار بزرگ به تحلیل داده ها براساس سن و جنسیت پرداختند همچنین میزان نور طبیعی که به هنگام خواب در معرض آن هستند را نیز مورد بررسی قرار دادند. الگوهای خواب 100 کشور بررسی شد. نتایج به دست آمده نشان داد که تاثیرات جامعه بر خواب افراد هنوز مشخص نیست و فشارهای اجتماعی قادر هستند محرک های بیولوژیکی را پنهان ی تضعیف کنند که در به تاخیر افتادن یا خواب کوتاه افراد موثر است.

افرادی که از کمبود خواب رنج می برند به خاطر زمانی که به تخت خواب رفته اند استراحت خوبی در شب نخواهند داشت. به هر حال محققان باور دارند که سن فاکتور اصلی تصمیم در مورد این موضوع است که یک شخص چقدر می تواند خواب خوبی داشته باشد.

crisis

بیش از 6000 نفر از سن 15 سال به بالا با استفاده از اپلیکیشن Entrain داده های خواب خود را برای دانشمندان ارسال کردند این اپلیکیشن توسط دانشگاه میشیگان با هدف کمک به کاربران برای تشخیص این موضوع که بدن آنها فکر می کند الان چه ساعتی است توسعه یافت.

این محققان دریافتند آنهایی که خواب کمتری دارند از کاهش توانایی های شناختی د رطول روز رنج می برند و در نهایت نتیجه گرفت: خواب ناکافی به یک تهدید جدی برای سلامتی انسان ها تبدیل شده است.

دانلود اپلیکیشن Entrain برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Entrain برای iOS

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

source: mirror

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu