آیا صفحه نمایش های لبه دار آمده اند که بمانند؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک قاب آلومینیومی با بدنه ی براق شیشه ای در قسمت پشت و یک طراحی زیبا و عالی ویژگی های بودند که در گلکسی S6 دیدیم . سامسونگ در این پرچمدار برای همیشه بدنه ی پلی کربناتی را کنار گذاشت تا با بدنه ای جدید وارد رقابتی تازه شود.

اگر چه طراحی سخت افزارهای s6 تغییر بزرگی در نوع خود بود اما سورپرایز بزرگتر گلکسی S6 Edge  بود که از نظر طراحی و ویژگی ها مشابه S6 بود اما یک استثنا داشت و آن لبه ها بود. این لبه ها دارای ویژگی های اضافه تری بودند مثلا نمایش زمان وقتی گوشی خاموش است یا عمل کردن به صورت چراغ نوتیفیکیشن  وقتی صفحه به پشت است که با این کار امکان دسترسی به نوتیفیکیشن ها و پیام ها فراهم می شود.

Galaxy-S7-S7-Edge-

امسال نیز S7 در دو مدل ساده و لبه دار عرضه شد، اما حتی با وجود اضافه شدن ویژگی های جدید از طریق اندروید مارشملو به صفحه نمایش لبه دار شکایت های مردم در مورد فعال شدن اتفاقی لبه ها از طریق خوردن کف دست به گوشی ادامه دارد یا اینکه تابش های صفحه نمایش منحنی می تواند حواس را پرت کند  و این موضوع می تواند ارزش این لبه ها را کمتر کند. اگر چه با اضافه شدن ویژگی رد تماس تصادفی این مشکل برطرف خواهد شد اما به نظر نمی رسد مشکل تابش صفحه نمایش منحنی قابل برطرف شدن باشد.

galaxy-note-edge

طراحی و باتری بزرگتر Edge سامسونگ ویژگی های هستند که بیش از کارآیی بر محبوب شدن این سری تاثیر گذاشتند، اما آیا صفحه نمایش های لبه دار آمده اند که بمانند؟ آیا مردم همچنان به طراحی لبه دار اسمارتفون ها علاقه نشان خواهند داد؟ در چند دهه ی گذشته شاهد ظهور طراحی های مختلف در دنیای اسمارتفون ها بوده ایم و صفحه نمایش های مسطح و تخت همچنان استفاده می شوند و دوام آورده اند و تقریبا در طول دو نسل استفاده شده اند که یک نسل طولانی تر از سایر صفحه نمایش هاست به نظر نمی رسد صفحه نمایش های لبه دار به این محبوبیت برسند شما چه فکر می کنید؟

Source: phonedog

 

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu