مجسمه ی 126 ساله قربانی گرفتن یک سلفی نابجا شد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک عادت گاهی نادرست که این روزها زندگی ما را در برگرفته است، هیچ چیز در امان نیست همه چیز به یک پس زمینه برای گرفتن سلفی تبدیل شده است، متاسفانه بسیاری از پدیده‌های دنیای امروز و دیروز با بی رحمی به پس زمینه ی سلفی های شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند و آنچنان که باید مورد احترام قرار نمی گیرند.

در جدیدترین حادثه مرد جوانی که قصد داشت با مجسمه ی 126 ساله ی یکی از پادشاهان پرتغالی سلفی بگیرد از مجسمه که بیرون از یک ایستگاه قطار در لیسبون قرار داشت بالا رفت اما به نظر می رسد پادشاه سباستیو چندان تمایلی برای شرکت در این لحظه ی تاریخی نداشته است و نقش بر زمین شده است. متاسفانه مجسمه ی 126 ساله قربانی گرفتن یک سلفی نابجا شد.

نهاد دولتی مسئول مجسمه بلافاصله خواستار دستگیری این مرد 24 شد. تصاویر گرفته شده از مجسمه نشانگر تخریب کامل آن هستند. این نخستین باری نیست که نیاز به گرفتن سلفی حس احترام یا حتی کمی فکر را محو کرده است.

سال پیش بود که دو زن کالیفرنیایی حس کردند نیاز دارند یک سلفی اورجینال در کولوسئوم رم بگیرند و برای همین با سکه اول نام خود را بر روی دیوار حک کردند. این اتفاقات صرف‌نظر از اینکه سلفی برای شخصی که در حال گرفتن آن است یا برای بنای تاریخی خطرناک است همچنان رخ خواهند داد، شاید روزی موزه ای از سلفی هایی که نابجا گرفته شده اند ساخته شود که مطمئنا بسیار محبوب خواهد شد.

ویدیوی زیر تصاویری از مجسمه در قبل و بعد از واقعه می باشد. اگر علاقه مند هستید می توانید مشاهده کنید.

Source: appy-geek

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu