Pavel Durov

این ربات چت به جای شما با دوستانتان صحبت خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به دلیل مشغله ی کاری زیاد قادر به پاسخگویی به دوستانتان نیست بد نیست با ربات چتی که مخصوص افراد پر مشغله ساخته شده است آشنا شوید. رشد اپلیکیشن های پیام رسان باعث شد همه مردم به گروه های مختلف تقسیم شوند و دائما در تماس بمانند اما حالا که این اپلیکیشن های چت تقریبا توسط همه مورد استفاده قرار می گیرد سیل عظیمی از اطلاعات به سمت شما روانه می شود که خواندن همه ی آنها ممکن نیست و گاهی نخواندن بعضی پیام ها سوء تفاهم های زیادی ایجاد می کند.

اینجاست که پروژه ی Chat Bot Club به کمک می آید به کمک این پروژه خواهید توانست ربات چت مخصوص خود را بسازید که می تواند با دوستانتان تعامل برقرار کند در حقیقت این ربات چت به جای شما با دوستانتان صحبت خواهد کرد. در حالیکه دوستانتان فکر می کند شما حضور دارید و در حال پاسخ دادن هستید اما اینگونه نیست و ربات به جای شما پاسخ خواهد داد. چندی پیش هم در خبری خواندیم به زودی در مسنجر فیسبوک افراد مشهور ربات چت خواهند داشت!

ایرنه چانگ ساکن نیوجرسی بعد از اینکه دید دیگر قادر به پاسخگویی همه ی دوستانش در مسنجر فیسبوک و سایر پیام رسان ها نیست این ایده را داد و Chat Bot Club از Cisco Spark و Watson IBM برای راه اندازی ربات هایی استفاده کرد که قادر هستند استایل شما را یاد بگیرند مثلا عبارات مورد علاقه ی شما را استفاده کنند یا شکلک های محبوب شما را به کار ببرند.

کلوب چت بوت در آغاز مفهومی بود که که یک روزه در hackathon توسعه یافت. این ایده هنوز برای استفاده آماده نیست اما به احتمال زیادی در سرویس های پیام رسانی مثل WeChat, WhatsApp, Kik, Facebook Messenger و دیگر پیام رسان های محبوب از جمله تلگرام استفاده خواهد شد.

Source: techcrunch

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu