این ربات چت به جای شما با دوستانتان صحبت خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به دلیل مشغله ی کاری زیاد قادر به پاسخگویی به دوستانتان نیست بد نیست با ربات چتی که مخصوص افراد پر مشغله ساخته شده است آشنا شوید. رشد اپلیکیشن های پیام رسان باعث شد همه مردم به گروه های مختلف تقسیم شوند و دائما در تماس بمانند اما حالا که این اپلیکیشن های چت تقریبا توسط همه مورد استفاده قرار می گیرد سیل عظیمی از اطلاعات به سمت شما روانه می شود که خواندن همه ی آنها ممکن نیست و گاهی نخواندن بعضی پیام ها سوء تفاهم های زیادی ایجاد می کند.

اینجاست که پروژه ی Chat Bot Club به کمک می آید به کمک این پروژه خواهید توانست ربات چت مخصوص خود را بسازید که می تواند با دوستانتان تعامل برقرار کند در حقیقت این ربات چت به جای شما با دوستانتان صحبت خواهد کرد. در حالیکه دوستانتان فکر می کند شما حضور دارید و در حال پاسخ دادن هستید اما اینگونه نیست و ربات به جای شما پاسخ خواهد داد. چندی پیش هم در خبری خواندیم به زودی در مسنجر فیسبوک افراد مشهور ربات چت خواهند داشت!

ایرنه چانگ ساکن نیوجرسی بعد از اینکه دید دیگر قادر به پاسخگویی همه ی دوستانش در مسنجر فیسبوک و سایر پیام رسان ها نیست این ایده را داد و Chat Bot Club از Cisco Spark و Watson IBM برای راه اندازی ربات هایی استفاده کرد که قادر هستند استایل شما را یاد بگیرند مثلا عبارات مورد علاقه ی شما را استفاده کنند یا شکلک های محبوب شما را به کار ببرند.

کلوب چت بوت در آغاز مفهومی بود که که یک روزه در hackathon توسعه یافت. این ایده هنوز برای استفاده آماده نیست اما به احتمال زیادی در سرویس های پیام رسانی مثل WeChat, WhatsApp, Kik, Facebook Messenger و دیگر پیام رسان های محبوب از جمله تلگرام استفاده خواهد شد.

Source: techcrunch