پزشکان در کمال شگفتی یک گوشی در معده ی فرد بیمار پیدا کردند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

این یکی از آن راه هایی است که مطمئن می شوید گوشی خود را گم نکرده اید. پزشکان بعد از اینکه یک گوشی را در معده ی یک زندانی ایرلندی یافتند شگفت زده شدند. این زندانی 29 ساله به دلیل درد معده و مشکلات بعد از آن به پزشک مراجعه کرد پزشکان در کمال شگفتی یک گوشی در معده ی فرد بیمار پیدا کردند و بعد از اینکه سعی کردند با کمک ابزارهای اندوسکوپی از زیر گلو گوشی را خارج کنند اما بالاخره مجبور به عمل جراحی شدند. آنها امیدوار بودند گوشی دفع شود اما بعد از هجده ساعت اشعه ایکس نشان داد که تکان نخورده است.

در ابتدا سعی کردند از طریق یک چنگک کوچک گوشی کوچک را خارج کنند اما به دلیل ترس از پاره شدن دیواره ی مری این عمل را نیز متوقف کردن.

این مرد که  کوچکترین گوشی موبایل جهان را به نام Long-CZ بلعیده بود بالاخره توانست از طریق عمل لاپاروتومی پشت معده از شر آن خلاص شود. پزشکان به این نتیجه رسیدند که دستگاه های بازیابی آندوسکوپی فعلی راه خوبی برای خارج کردن گوشی های بلیده شده و هضم شده نیستند. بنابراین توصیه می کنیم تمام بیماران گوشی خورده را از طریق عمل جراحی لاپاراتومی نجات دهید.

long_cz-largA

مرد زندانی بعد از دریافت توصیه های لازم بعد از هفت روز از بیمارستان مرخص شد.

در آگوست 2013 نیز یک دختر 19 ساله ی برزیلی از ترس خوانده شدن پیام هایش توسط دوستش گوشی را بلعیده بود، همچنین ماموران یکی از باغ وحش های اوکراین بعد از اینکه متوجه شده بودند یک تمساح 14 ساله شروع به زنگ زدن کرده است فهمیدند گوشی یکی از بازدید کنندگان را بلعیده است.

Source: telegraph

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

Mobile Sliding Menu