crash club

شارژ بوسیله ی امواج رادیویی تحول بزرگ بعدی خواهد بود

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مارتی کوپر که نخستین گوشی موبایل را در سال 1973 ساخته است به تازگی فاش کرد که در هیئت مدیره ی یک شرکت در حال تلاش برای حل بزرگترین مشکل اختراع بزرگش یعنی تمام شدن باتری هستند.

کوپر می گوید: بردن شارژر گوشی به این طرف و آن طرف به یکی از مشغولیت های آزار دهنده این روزها برای همه تبدیل شده است. او به تازگی در شرکت Energous که در زمینه ی نوعی از نمودارهای بی سیم فعالیت دارد مشغول شده است. Energous از فرستنده های کوچک انتقال امواج رادیویی برای شارژ کردن دستگاه های کوچک مثل سمعک ها استفاده می کند. -wireless-charging-

در حال حاضر این تکنولوژی فقط برای گجت های کوچک که دارای چیپ های داخلی هستند استفاده می شود این چیپ ها با تکنولوژی Energous سازگار هستند.

اما کوپر فکر می کند شارژ بوسیله ی امواج رادیویی تحول بزرگ بعدی خواهد بود، این تکنولوژی در آینده ای نزدیک وقتی ساعت های دیجیتال، عینک ها و سایر ابزارهای الکترونیکی همگی به شارژ نیاز دارند انقلابی بزرگ ایجاد خواهد کرد.

کمپانی های مختلف برای شارژ گوشی ها شیوه های مختلفی ارائه داده اند، از شارژ وای فای که با استفده از قدرت پرتو U از روی سقف گوشی ها را شارژ می کند تا استفاده از امواج صوتی برای شارژ گوشی.

Steve Rizzone مدیر عامل Energous در این مورد گفت: مرحله ی بعدی این تکنولوژی راه اندازی فرستنده هایی است که می توانند گوشی ها را از فاصله چند اینچ تا سال 2017 یا 2018 شارژ کنند. این تکنولوژی دارای موانع بزرگی در مسر خود است و نیاز دارد در گوشی ها کار گذاشته شود تا به خوبی عمل کند. فرستنده ها باید همه جا در دسترس باشند. تکنولوژی باتری مدت زیادی است که به مانع بزرگی برای کارآفرینان بزرگی مثل الون ماسک بنیان گذار تسلا تبدیل شده است و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک باتری 3000 دلاری برای شارژ کردن خانه هاست.

Source: independent

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu