faceapp

شارژ بوسیله ی امواج رادیویی تحول بزرگ بعدی خواهد بود

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مارتی کوپر که نخستین گوشی موبایل را در سال 1973 ساخته است به تازگی فاش کرد که در هیئت مدیره ی یک شرکت در حال تلاش برای حل بزرگترین مشکل اختراع بزرگش یعنی تمام شدن باتری هستند.

کوپر می گوید: بردن شارژر گوشی به این طرف و آن طرف به یکی از مشغولیت های آزار دهنده این روزها برای همه تبدیل شده است. او به تازگی در شرکت Energous که در زمینه ی نوعی از نمودارهای بی سیم فعالیت دارد مشغول شده است. Energous از فرستنده های کوچک انتقال امواج رادیویی برای شارژ کردن دستگاه های کوچک مثل سمعک ها استفاده می کند. -wireless-charging-

در حال حاضر این تکنولوژی فقط برای گجت های کوچک که دارای چیپ های داخلی هستند استفاده می شود این چیپ ها با تکنولوژی Energous سازگار هستند.

اما کوپر فکر می کند شارژ بوسیله ی امواج رادیویی تحول بزرگ بعدی خواهد بود، این تکنولوژی در آینده ای نزدیک وقتی ساعت های دیجیتال، عینک ها و سایر ابزارهای الکترونیکی همگی به شارژ نیاز دارند انقلابی بزرگ ایجاد خواهد کرد.

کمپانی های مختلف برای شارژ گوشی ها شیوه های مختلفی ارائه داده اند، از شارژ وای فای که با استفده از قدرت پرتو U از روی سقف گوشی ها را شارژ می کند تا استفاده از امواج صوتی برای شارژ گوشی.

Steve Rizzone مدیر عامل Energous در این مورد گفت: مرحله ی بعدی این تکنولوژی راه اندازی فرستنده هایی است که می توانند گوشی ها را از فاصله چند اینچ تا سال 2017 یا 2018 شارژ کنند. این تکنولوژی دارای موانع بزرگی در مسر خود است و نیاز دارد در گوشی ها کار گذاشته شود تا به خوبی عمل کند. فرستنده ها باید همه جا در دسترس باشند. تکنولوژی باتری مدت زیادی است که به مانع بزرگی برای کارآفرینان بزرگی مثل الون ماسک بنیان گذار تسلا تبدیل شده است و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک باتری 3000 دلاری برای شارژ کردن خانه هاست.

Source: independent

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu