کفش های هوشمند easyJet که با ویبره مسیر را نشان خواهند داد

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

یک جفت کفش هوشمند که برای نشان دادن مسیر به شما و هدایت شما به سمت راست یا چپ از ویبره استفاده می کند. کفش های هوشمند easyJet که با ویبره مسیر را نشان خواهند داد sneakairs نامیده شده اند و با استفاده از بلوتوث می توانند به یک اپلیکیشن اسمارتفون و حتی GPS نیز متصل شوند.

سنسورهای کوچکی که در داخل کفش ها کار گذاشته شده اند زمانی که وقت تغییر مسیر است کمک خواهند کرد.

Easyjet-shoes

نمونه های اولیه ی این کفش ها برای مسافران خطوط هوایی Easyjet ساخته خواهد شد تا مسافران با خرید آنها یک راهنمای هوشمند داشته باشند. ایده ی کفش های هوشمند ایده ی چندان جدیدی نیست قبلا استارتاپ لیتوانیایی به نام iShüu Technologies یک نمونه کفش های پاشنه بلند طراحی کرده بود که با یک جوهر الکترونیکی انعطاف پذیر پوشیده شده بودند و با کمک یک اپلیکیشن اسمارتفون قادر به تغییر رنگ بودند. کفش های Volvorri Timeless نیز در رنگ های سیاه و سفید ساخته شدند و دارای یک پنل جوهر الکتریکی بودند که با توجه به حال و هوای روحی و خلقی شما تغییر رنگ می دادند. اما این کمپانی برای تولید انبوه این کفش ها هنوز تصمیمی نگرفته است.

به نظر می رسد اگر همینگونه پیش برود بهتر است کفش های هوشمندی بسازند که خودشان بتوانند بندهایشان را گره بزنند.  این کمپانی سال قبل هم لباس هایی برای خدمه کابین های هواپیما معرفی کرد که دارای ال ای دی هایی بر روی شانه بودند و اطلاعاتی راجع به شماره ی پرواز و مقصد را نشان می دادند همچنین دارای میکروفون های داخلی بودند که امکان برقراری ارتباط بین خدمه، مسافر و خلبان را فراهم می آورد.

Easyjet34

لباس های مهندسین نیز دارای ال ای دی هایی بود که با روشن کردن مناطق کار به آنها اجازه می داد برای بازرسی و تعمیرات هواپیما هر دو دست خود را رها کنند. همچنین از برش های لیزری انعکاسی در آنها استفاده شده بود که باعث افزایش میزان بینایی در میدان های هوایی می شد و دارای دوربین های ویدئویی برای تشخیص از راه دور مشکلات فنی نیز بودند.

ویدئوی این کفش های فوق العاده را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: mirror

از دست ندهید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...
علت اصلی انفجار نوت 7

علت اصلی انفجار نوت 7 – نقص باتری‌ها، کوتاهی تامین کنندگان و بی‌خبری سامسونگ!

بعد از سرنوشت ناگوار نوت 7 سامسونگ افشا می‌کند! سامسونگ بالاخره علت اصلی انفجار نوت 7 را پیدا کرده است.

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Walla

اپلیکیشن Walla – پلتفرمی برای توسعه روابط اجتماعی در دانشگاه

زمانی که Judy هیچ ایده‌ای برای کسب درآمد نداشت و ترس از حضور در صحنه‌های اجتماعی، زندگی او را

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu