The best strategy games in 2016

بازی Uncharted: Fortune Hunter یک ماجراجویی اکشن برای حل معمایی دشوار

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

بازی های Hitman GO و Lara Croft GO با فرمولی مرموز توانستند عناوین پیچیده ی سه بعدی کنسول را برای بازی های موبایل به ارمغان بیاورند. بدون هیچ زحمتی خصوصیات بازی ها به بازی های پازلی تبدیل شد. این ایده ی خوب در بازی Uncharted توسط سونی نیز به اجرا درآمد و در حال حاضر به صورت یک نوع بازی بهبود یافته است.

Uncharted: Fortune Hunter به دور از ماجراجویی های شخص ثالث و تفنگ بازی تا حد زیادی به کشف و اکشن اختصاص داده شده است و فاقد جو و شخصیت های است که در بازی اصلی کنسول آن به کار رفته اند( برخلاف دو بازی که از آنها الهام گرفته است). به هر حال بعضی از شخصیت ها از جمله بازیگر شخصیت اصلی یعنی ناتان دریک حفظ شده اند در حالیکه Sully barks به حاشیه رفته و شخصیت Fortune Hunter همچنان قوی و مورد توجه است و برای یافتن مسیر و حل معما تلاش می کند.

هدف هر یک از چالش های تک صفحه ای نزدیک شدن به گنج با جمع آوری کلکسیونی در راه است. طبقه های شبکه مانند با تله، پد فشار و سوئیچ هایی پوشیده شده اند و باید مواظب باشید که توسط دارت های سمی یا از طریق افتادن در سیاهی ها کشته نشوید برای این کار باید بر روی پد های فشار پا بکوبید.

حرکات توسط شما و با استفاده از کشیدن خطی برای دریک مشخص می شوند. برای این کار باید با دقت کافی مواظب مسیرهای مارها و دارت های سمی باشید. از آنجا که این کار شبیه حل کردن شطرنج است همه ی حرکات محیطی فقط با شروع حرکت دریک آغاز می شوند. هیچ مححدودیت زمانی وجود ندارد و تا هر وقت بخواهید می توانید طرح ریزی کنید و همواره به خاطر داشته باشید که یک گام اشتباه منجر به مرگ می شود.

مراحل ابتدایی ساده هستند اما مراحل بالاتر دارای پیچیدگی های خاصی می شوند . شما شروع به تلنگر زدن به سوئیچ ها برای بالا و پایین آوردن آوردن پله ها و طبقات می کنید اما در نهایت برای باز کردن مسیر در میان سنگ های بزرگ مجبور به پرتاب دینامیت می شوید. در نهایت مجبور می شوید یک سری از بازی ها را در تاریکی انجام دهید.

باید هر مرحله را با یک محدوده از حرکات به پایان برسانید در این صورت یک کلید جایزه می گیرید که باید آن را به  Sully بدهید تا یک جعبه بگیرید. بعضی از جعبه ها به صورت شما سکه پرتاب می کنند  و بعضی دیگر برای بازی کنسولی Uncharted 4 آنلاک شده اند.

محدودیت حرکات سبب دشوار شدن بازی شده است با استفاده از قدرت مغز و آزمون خطا می توانید این بازی را انجام دهید. اما اگر می خواهید برنده ی یک آزمون سخت تر باشید همه ی کلیدها را امتحان کنید. بازی Uncharted: Fortune Hunter یک ماجراجویی اکشن برای حل معمایی دشوار است که گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار خواهد داد.

Buttons-05 Buttons-03

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

همچنین می توانید ویدئوی گیم پلی بازی به مدت 3 دقیقه را از زیر مشاهده کنید.

Source: stuff

از دست ندهید!

تاخیر آپدیت تلگرام

تاخیر آپدیت تلگرام و حمله پاول دورف بنیانگذار تلگرام به تیم کوک!

احتمالا شما هم مثل ما متوجه تاخیر آپدیت تلگرام شده‌اید، تلگرام قرار بود این ماه آپدیت بزرگی را منتشر

ادامه مطلب...

گلکسی S8 و S8 پلاس با تغییراتی بزرگ و ظاهری زیبا رونمایی شدند

سامسونگ دیشب بصورت رسمی گلکسی S8 و S8 پلاس را رونمایی کرد. حذف دکمه هوم، دستیار هوش مصنوعی، حذف

ادامه مطلب...
ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu