following

بازی Uncharted: Fortune Hunter یک ماجراجویی اکشن برای حل معمایی دشوار

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

بازی های Hitman GO و Lara Croft GO با فرمولی مرموز توانستند عناوین پیچیده ی سه بعدی کنسول را برای بازی های موبایل به ارمغان بیاورند. بدون هیچ زحمتی خصوصیات بازی ها به بازی های پازلی تبدیل شد. این ایده ی خوب در بازی Uncharted توسط سونی نیز به اجرا درآمد و در حال حاضر به صورت یک نوع بازی بهبود یافته است.

Uncharted: Fortune Hunter به دور از ماجراجویی های شخص ثالث و تفنگ بازی تا حد زیادی به کشف و اکشن اختصاص داده شده است و فاقد جو و شخصیت های است که در بازی اصلی کنسول آن به کار رفته اند( برخلاف دو بازی که از آنها الهام گرفته است). به هر حال بعضی از شخصیت ها از جمله بازیگر شخصیت اصلی یعنی ناتان دریک حفظ شده اند در حالیکه Sully barks به حاشیه رفته و شخصیت Fortune Hunter همچنان قوی و مورد توجه است و برای یافتن مسیر و حل معما تلاش می کند.

هدف هر یک از چالش های تک صفحه ای نزدیک شدن به گنج با جمع آوری کلکسیونی در راه است. طبقه های شبکه مانند با تله، پد فشار و سوئیچ هایی پوشیده شده اند و باید مواظب باشید که توسط دارت های سمی یا از طریق افتادن در سیاهی ها کشته نشوید برای این کار باید بر روی پد های فشار پا بکوبید.

حرکات توسط شما و با استفاده از کشیدن خطی برای دریک مشخص می شوند. برای این کار باید با دقت کافی مواظب مسیرهای مارها و دارت های سمی باشید. از آنجا که این کار شبیه حل کردن شطرنج است همه ی حرکات محیطی فقط با شروع حرکت دریک آغاز می شوند. هیچ مححدودیت زمانی وجود ندارد و تا هر وقت بخواهید می توانید طرح ریزی کنید و همواره به خاطر داشته باشید که یک گام اشتباه منجر به مرگ می شود.

مراحل ابتدایی ساده هستند اما مراحل بالاتر دارای پیچیدگی های خاصی می شوند . شما شروع به تلنگر زدن به سوئیچ ها برای بالا و پایین آوردن آوردن پله ها و طبقات می کنید اما در نهایت برای باز کردن مسیر در میان سنگ های بزرگ مجبور به پرتاب دینامیت می شوید. در نهایت مجبور می شوید یک سری از بازی ها را در تاریکی انجام دهید.

باید هر مرحله را با یک محدوده از حرکات به پایان برسانید در این صورت یک کلید جایزه می گیرید که باید آن را به  Sully بدهید تا یک جعبه بگیرید. بعضی از جعبه ها به صورت شما سکه پرتاب می کنند  و بعضی دیگر برای بازی کنسولی Uncharted 4 آنلاک شده اند.

محدودیت حرکات سبب دشوار شدن بازی شده است با استفاده از قدرت مغز و آزمون خطا می توانید این بازی را انجام دهید. اما اگر می خواهید برنده ی یک آزمون سخت تر باشید همه ی کلیدها را امتحان کنید. بازی Uncharted: Fortune Hunter یک ماجراجویی اکشن برای حل معمایی دشوار است که گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار خواهد داد.

Buttons-05 Buttons-03

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

همچنین می توانید ویدئوی گیم پلی بازی به مدت 3 دقیقه را از زیر مشاهده کنید.

Source: stuff

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu