Pavel Durov

فروش برند نوکیا به Foxconn و اخراج 50 درصد از کارکنان آن

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شایعاتی که در وب سایت VTech  منتشر شده اند ادعا می کنند که مایکروسافت قصد دارد تولید برند نوکیا را متوقف کند که هنوز هم در سراسر جهان فروخته می شود. اما در عین حال مشغول بازسازی بخش های داخلی موبایل خود نیز هست.

Foxconn نامی است که به نظر می رسد به بخش feature phone مایکروسافت علاقه مند است، همانطور که این غول نرم افزاری نیز حق فروش این گوشی ها را با این نام تا سال 2024 خواهد داشت.

مایکروسافت بدون گوشی های رده پایین feature phone قادر خواهد بود تمام تمرکز خود را بر روی گوشی های ویندوز 10 متمرکز کند اگر چه برنامه های مربوط به این بخش نیز مورد بازنگری قرار گرفته اند. گزارشاتی که در اوایل امسال منتشر شدند نشان می دهند مایکروسافت تصمیمی برای انتشار مجدد گوشی های لومیا ندارد  و قصد دارد تمام وقت خود را صرف گوشی هایSurface Phone کند که برای سال 2017 پیش بینی شده اند.

گزارشات امروز به نحوی با شایعات قبلی در ارتباط هستند و نشان می دهند که مایکروسافت قصد دارد بخش موبایل خود را به واحد Surface تبدیل کند.

این می تواند نشانه ای باشد از اینکه گوشی های Surface تنها گوشی هایی خواهند بود که توسط مایکروسافت تولید خواهند شد و گوشی های لومیا برای همیشه به تاریخ خواهند پیوست.

nokia-130_

اما مایکروسافت برای انجام این کار شغل های زیادی را در بخش موبایل خود از بین خواهد برد و در حدود 50 درصد از کارکنانش اخراج خواهند شد و این هم بخشی از تغییرات بخش تجاری موبایل مایکروسافت خواهد بود اما باید دید فروش برند نوکیا به Foxconn و اخراج 50 درصد از کارکنان آن توسط مایکروسافت بخشی از این برنامه است. بخش گوشی های رده پایین feature phone بسیار کند عمل می کرد و در سه ماهه ی نخست امسال تنها موفق به فروش 15 میلیون گوشی شد. گوشی های Surface در اوایل 2017 رونمایی خواهند شد تا آن زمان باید منتظر شایعات زیادی باشیم.

Source: softpedia

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu