امکان ویرایش و اصلاح پیام های فرستاده شده در آپدیت جدید تلگرام

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

تلگرام اپلیکیشن پیام رسان محبوب که شهرت خود را با ویژگی های نوآورانه در زمینه ی چت های گروهی به دست آورد اخیرا آپدیتی منتشر کرده است که شامل ویژگی های متفاوت دیگری است و حداقل می تواند از شرمندگی های کاربران بعد از فرستادن یک پیام اشتباه یا فاجعه های اجتماعی دیگر جلوگیری کند. در آپدیت جدید تلگرام امکان ویرایش پیام های فرستاده شده فراهم شده است این آپدیت جدید برای iOS، دسکتاپ و اندروید ارائه شده است. ارتقاهایی نیز در رابط کاربری کلی صورت گرفته است اضافه کردن یک تابع منشن کردن در چت های گروهی، دسترسی راحت تر به ربات ها و اضافه کردن لیست مخاطبین برای تسهیل چت های قدیمی یا فرستادن پیام های جدید به صورتی آسان تر از دیگر ویژگی ها هستند.

امکان ویرایش و اصلاح پیام های فرستاده شده در آپدیت جدید تلگرام سر تیتر همه ی تغییرات است، برای انجام این کار باید انگشت را برای مدت طولانی روی پیام نگه دارید . در منوی context که نمایان می شود به راحتی بر روی “Edit” کلیک کنید و پیام دردسر ساز را اصلاح کنید.

Telegram Update Allows Editing Of Sent Messages

در نسخه ی دسکتاپ تلگرام فشار دادن فلش بالایی امکان ویرایش کردن پیام های اخیر را فراهم می کند. در پیام های گروهی خاموش کردن نوتیفیکیشن های گروهی که عضو هستید بعد از ترک آن امکان پذیر شده است. اگر این کار را انجام دادید و شخصی خواست دوباره به شما پیام دهد باید همان روز به شما پیام خصوصی بدهد. با این آپدیت کاربرانی که در یک گروه ترکشان کرده اید با تایپ علامت symbol @  لیست شرکت کنندگان در گفتگو برای شما خواهد آمد سپس می توانید بر روی نام هایی که شما را منشن کرده اند کلیک کنید. از این بعد در مورد هر چه که آنها تایپ کرده اند یک نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد حتی اگر برای دریافت نوتیفیکیشن های گروه لغو اشتراک( unsubscribed) داده باشید.

mention

از جمله ویژگی های دیگر اضافه شده در این آپدیت جدید می توان به امکان دسترسی راحت تر به ربات ها اشاره کرد. اگر حداق یک بار از یک ربات درون خطی استفاده کردید منوی پیوست ها را در آن خواهید یافت. در زیر گزینه های نرمال ربات ها می توانند خود را به بالاترین قسمت منو جایی که اغلب از آن استفاده می کنید برسانند.

03f

تلگرام داری یک لیست قابل جستجو برای افراد هم شده است که با استفاده از آن می توانید پیام های قدیمی را بررسی کنید و پیام های جدید را راحت تر بنویسید. در نهایت برای پیام های شکلک دار نیز نوتیفیکیشن هایی با شکلک های مرتبط نشان داده می شود و دکمه ی quick sharing ( به اشتراک گذاری سریع) در forwarded messages دیده می شود. همچنین در نسخه ی iOS نیز دکمه ای برای بردن شما به انتهای چت گذاشته شده است.

search

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu