The best strategy games in 2016

Remee ماسکی که رویاها را کنترل خواهد کرد!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

از آغاز دوران بشریت رفتن به عالم شیرین خواب و دیدن رویا یکی از بی دردسرترین راه ها برای لذت بردن از تجربیات واقعیت مجازی جادویی بوده است. مشکل اصلی نداشتن هیچگونه کنترلی بر سناریوهای مختلفی است که در خواب می بیند و بازیگر آنها شده اید.

اما تکنولوژی جدید این جا هم خودی نشان داده است و راه حلی برای این مشکل قدیمی پیدا کرده است، در همین رابطه شرکتی ادعا می کند که موفق به ساخت محصولی شده است که به کاربران این امکان را می دهد ارباب خواب های خود شوند.

این شرکت آمریکایی به نام Bitbanger Labs محصولی به نام ماسک خواب های شفاف تولید کرده است که به افراد این امکان را می دهد بتوانند همه ی جنبه های خواب خود را کنترل کنند.

Thomas Piesel متخصص رویا در این مورد گفت: مثلا به یک گاو بنفش فکر می کنید و خواب یک گاو بنفش را خواهید دید، می توانید از دیوارها رد شوید، می توانید با خود رویا صحبت کنید، به هر چه که فکر کنید مستقیما تجربه خواهید کرد.

Remee ماسکی که رویاها را کنترل خواهد کرد از الکترونیک هایی با مشخصات پایین و الگوهای رنگی قابل شخصی سازی استفاده می کند که ذهن شما که در حال رویا دیدن است می تواند آنها را تشخیص دهد و امکان کنترل را به شما می دهد.

lights

یکی از سازندگان ماسک Remee به نام Remee می گوید: این ماسک خواب برای تقویت رویاهای افراد ساخته شده است تا بتوانند رویاهای بهتر و زنده تری ببینند. ما با این الگوها در ذهن بیدار شما صداهایی ایجاد می کنیم تا بتوانید توجه بیشتری به رویای خود داشته باشید.

اما متخصصان خواب هنوز هم در این مورد تردید دارند، دکتر Daniel Erichsen می گوید: رویاهای شفاف یک وضعیت همپوشان بین خواب و بیداری است. خواب های رویا مانندی که خواهید دید بسیار شبیه بیداری خواهند بود.

Erichsen هنوز هم در مورد این ماسک قانع نشده است، او می گوید هیچ ضرری وجود ندارد و هیچ مدرکی هم برای کار کردن آن وجود ندارد.

Source: independent

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu