faceapp

گوشی Cubimorph نیمی اسمارتفون و نیمی مکعب روبیک

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

آینده ی گوشی های همراه ممکن است با بلوک های تغییر شکل دهنده ی گره بخورد که در دستان شما تغییر شکل می دهند این شواهد حداقل از یک نمونه گجت که به زودی به نمایش خواهد گذاشته شد پیداست.

Cubimorph زنجیره ای از مکعب ها خواهد بود که هر کدام می توانند به هر جهتی به صورت خودکار بچرخند تا در هر شکلی یک توده ی بلوکی تشکیل دهند گوشی گوشی Cubimorph نیمی اسمارتفون و نیمی مکعب روبیک خواهد بود. صفحه نمایش لمسی بالاخره هر جنبه از دستگاه را در بر خواهد گرفت، که یکی از موارد احتمالی آن به گفته ی سازندگانش اسمارتفونی خواهد بود که به یک کنترل کننده ی بازی تبدیل خواهد شد و این اتفاق در صورتی می افتد که یک اپلیکیشن بازی نصب شود.

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید گوشی های Cubimorph نه تنها به هر شکلی که بخواهند تغییر می کنند به صورت الگوریتمی بهترین مسیر شکل گیری را نیز انتخاب می کنند که از پیکربندی های دست و پا گیری مثل خط راست یا گیر انداختن انگشت کاربر جلوگیری می کنند.

Cubimorph کار دکتر Anne Roudaut از دانشگاه علوم کامپیوتری بریستول است که با همکاری ساسکس و لانگستر طراحی شده است و شکل اولیه ی آن در کنفرانس بین المللی رباتیک و اتوماسیون در سوئیس نشان داده شده است.

ویدئوی این مطلب جالب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: cnet

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu