بازی Puzzle and Dragons سرگرم کننده و رایگان

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

بازی Puzzle and Dragons  در سال 2012 منتشر شد و گفته می شود از هر پنج ژاپنی یک نفر این بازی را انجام می دهد و در پلی استور ژاپن رتبه ی دومین بازی پر فروش را به خود اختصاص داده است. اما علت محبوبیت بازی پازل و اژدها چیست؟

puzzles-and-dragons-

 

Puzzle and Dragons یک بازی معمایی سه بخشی است که در آغاز باید یکی از سه موجود را انتخاب کنید. بعد از دانلود این بازی و باز کردن آن مسئول یک گروه از هیولاها خواهید شد (اژدها و موجودات افسانه ای دیگر) با کمک اژدها های مختلف به جنگ دشمنان بدجنس خواهید رفت. برای حمله باید گوی های رنگی کروی پایین صفحه را با هم ترکیب کنید. یک گوی را با یک یا سه رنگ مشابه ترکیب کنید و آن ستون از گوی ها از بین خواهند رفت. غول های مربوط به آن رنگ یا رنگ ها که شما باید آنها را مطابقت دهید شروع به حمله به دشمنان خواهند کرد.

-puzzles-and-dragons2

شدت این حملات به تعداد گوی هایی بستگی دارد که در هر حرکت ترکیب شده اند. بنابراین نکته ی دشوار این بازی بهینه سازی سازماندهی گوی ها و ساخت بیشترین تعداد برای حمله ی شدیدتر به دشمنان است. علاوه بر حمله باید برای به دست آوردن سلامتی گوی های قلبی شکل را نیز ترکیب کنید یا یک گوی را برای حملات بعدی ذخیره کنید.

AndroidPIT-puzzles-and-dragons-32

ترکیب استراتژی و پاداش این بازی Puzzle and Dragons را قانع کننده کرده است. قبل و در طول نبردها باید ملاحظات مختلفی انجام گیرد. سئوالات مختفی مطرح می شوند پادش های زیادی نیز ارائه خواهند شد. در هر مرحله با جایزه گرفتن غول ها و اژدهای بیشتر به مرحله ی بعدی می روید که می توانید از آنها برای نبردهای بعدی یا ارتقا بازی فعلی استفاده کنید.

puzzles-and-dragons42

Puzzle and Dragons یک بازی سرگرم کننده و رایگان برای اندروید و آیفون که در همان چند ساعت اول شما را به شدت جذب خواهد کرد. شکست دادن دشمنان در طول همه ی مبارزات دشوار است، زندانیانی وجود دارند که سخت تر مبارزه می کنند و می توانید آنها را در طول نبردها وارد بازی کنید اما بعد از باخت احتمالی می توانید آنها را دوباره قفل کنید.

AndroidPIT-puzzles-and-dragons5

بدون چالش حتی با نورهای گیج کننده و غول های فوق العاده میزان تحمل شما آزمایش می شود. اگر از بازی های پیچ و تاب دار ساده خسته شده اید مطمئن باشید از بازی Puzzle and Dragons لذت خواهید برد. سعی کنید بهترین تیم را انتخاب کنید و هوشمندانه ترین استراتژی را به کار ببرید تا با دستگیری اژدهای بیشتر در مبارزات قدرتمند تر شوید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

 

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Source: androidpit

از دست ندهید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا – با این نکات هیچ وقت بیکار نمانید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا! برنامه نویسان موبایل در صدر! اصلا عجیب نیست! در دنیایی که متعلق به تکنولوژی

ادامه مطلب...
مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu