The best strategy games in 2016

بازی Puzzle and Dragons سرگرم کننده و رایگان

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

بازی Puzzle and Dragons  در سال 2012 منتشر شد و گفته می شود از هر پنج ژاپنی یک نفر این بازی را انجام می دهد و در پلی استور ژاپن رتبه ی دومین بازی پر فروش را به خود اختصاص داده است. اما علت محبوبیت بازی پازل و اژدها چیست؟

puzzles-and-dragons-

 

Puzzle and Dragons یک بازی معمایی سه بخشی است که در آغاز باید یکی از سه موجود را انتخاب کنید. بعد از دانلود این بازی و باز کردن آن مسئول یک گروه از هیولاها خواهید شد (اژدها و موجودات افسانه ای دیگر) با کمک اژدها های مختلف به جنگ دشمنان بدجنس خواهید رفت. برای حمله باید گوی های رنگی کروی پایین صفحه را با هم ترکیب کنید. یک گوی را با یک یا سه رنگ مشابه ترکیب کنید و آن ستون از گوی ها از بین خواهند رفت. غول های مربوط به آن رنگ یا رنگ ها که شما باید آنها را مطابقت دهید شروع به حمله به دشمنان خواهند کرد.

-puzzles-and-dragons2

شدت این حملات به تعداد گوی هایی بستگی دارد که در هر حرکت ترکیب شده اند. بنابراین نکته ی دشوار این بازی بهینه سازی سازماندهی گوی ها و ساخت بیشترین تعداد برای حمله ی شدیدتر به دشمنان است. علاوه بر حمله باید برای به دست آوردن سلامتی گوی های قلبی شکل را نیز ترکیب کنید یا یک گوی را برای حملات بعدی ذخیره کنید.

AndroidPIT-puzzles-and-dragons-32

ترکیب استراتژی و پاداش این بازی Puzzle and Dragons را قانع کننده کرده است. قبل و در طول نبردها باید ملاحظات مختلفی انجام گیرد. سئوالات مختفی مطرح می شوند پادش های زیادی نیز ارائه خواهند شد. در هر مرحله با جایزه گرفتن غول ها و اژدهای بیشتر به مرحله ی بعدی می روید که می توانید از آنها برای نبردهای بعدی یا ارتقا بازی فعلی استفاده کنید.

puzzles-and-dragons42

Puzzle and Dragons یک بازی سرگرم کننده و رایگان برای اندروید و آیفون که در همان چند ساعت اول شما را به شدت جذب خواهد کرد. شکست دادن دشمنان در طول همه ی مبارزات دشوار است، زندانیانی وجود دارند که سخت تر مبارزه می کنند و می توانید آنها را در طول نبردها وارد بازی کنید اما بعد از باخت احتمالی می توانید آنها را دوباره قفل کنید.

AndroidPIT-puzzles-and-dragons5

بدون چالش حتی با نورهای گیج کننده و غول های فوق العاده میزان تحمل شما آزمایش می شود. اگر از بازی های پیچ و تاب دار ساده خسته شده اید مطمئن باشید از بازی Puzzle and Dragons لذت خواهید برد. سعی کنید بهترین تیم را انتخاب کنید و هوشمندانه ترین استراتژی را به کار ببرید تا با دستگیری اژدهای بیشتر در مبارزات قدرتمند تر شوید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

 

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Source: androidpit

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu