Pavel Durov

SOSPENDO یکی از بدترین گجت های اسمارتفونی که در اینترنت دیده شده است

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

در دنیایی پر از ردیاب های متصل به بلوتوث و کلاه های حلبی نوپرست پسند اینکه ادعا کنیم یک گجت در میان آنها بدترین است کمی جسورانه است این پوشیدنی در میان سایر تجهیزات اسمارتفون ها از تعجب برانگیزترین آنها محسوب می شود.

پوشیدنی SOSPENDO ترکیبی از بدترین چیزهای ممکن است: مونوپاد و نگه دارنده های پوشیدنی گوشی SOSPENDO یک ابزار ارگونومیک بدون نیاز از دست که می تواند اسمارتفون ها، تبلت ها و دوربین های GoPro را نگه دارد.

به عبارت دیگر یک لوله ی انعطاف پذیر با یک گیره ی مخصوص گوشی در انتهای آن که در ظاهر بی ضرر به نظر می رسد. اما صبر کنید تا ببینید سازندگان آن قصد دارند با آن چه کنند.

در مترو و در حالیکه دست های شما آزاد است از گوشی خود استفاده کنید.

از روی تردمیل در حالیکه SOSPENDO را پوشیده اید سقوط کنید و به صورت رایگان گوشی را به صورت خود پانچ کنید!

به راحتی با استفاده از این پوشیدنی به این طرف و آن طرف حرکت کنید و به فرزندان دلبند خود که نیازمند جرعه ای توجه هستند بی توجهی کنید.

با دوربین خود بدون نیاز به استفاده از دست و توجه به اطراف به تعطیلات بروید و خراشی بزرگ بر روح و روان دوستان و آشنایان بیندازید.

اصلا نیازی نیست خود را درگیر محیط اطراف کنید. لازم به ذکر است که این یکی با استندهای تبلت بسیار متفاوت است آنها از زمان اولین آیپدها وجود داشتند و تا زمانی که تبلت وجود داشته باشد نیز خواهند بود.

مشکل این ابزار نیست بلکه سبک زندگی است SOSPENDO از آن پشتیبانی می کند، ایده ی قرار گرفتن یک استند گوشی دو گردن که هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون نیاز به دستان خود به آن زل زده اید. SOSPENDO یکی از بدترین گجت های اسمارتفونی که در اینترنت دیده شده است. مردم به تعطیلات می روند که استراحت کنند نه اینکه هر ثانیه فیلم بگیرند و حواسشان هم باید به کودکان نوپای خود باشد نه اینکه یک آیپد فضای دید آنها را ببندد. اگر در مترو  شخصی با یکی از این نگه دارنده های هندزفری گوشی محکم به صورت شما برخورد کند چه خواهید کرد؟

Source: bgr

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu