گوگل Home یک پاسخ رنگارنگ به Echo آمازون

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

گوگل در کنفرانس سالیانه ی توسعه دهندگان خود دستگاهی به نام Google Home را رونمایی کرد که به نظر می رسد قصد آن رقابت با اسپیکر Echo محصول آمازون باشد که اخیرا به یکی از شاخه های هیجان انگیز تکنولوژی تبدیل شده است.

این دستگاه که با استفاده از نرم افزار Google Assistant کار می کند در جشن ها و مهمانی ها خانه ی شما را به دست خواهد گرفت. همچون اکو، گوگل هوم نیز اسپیکری است به سئوال ها پاسخ خواهد داد و وظایف را تکمیل می کند، چراغ ها را روشن وخاموش می کند و موزیک پخش می کند. اما گوگل ادعا می کد این دستگاه هوشمندتر است و علاوه بر دارا بودن توانایی تغییر رنگ ها با استفاده از یک الگوریتم یادگیری قادر به ادامه دادن مکالمه خواهد بود.

google_home

گوگل Home که توسط تیم Chromecast توسعه داده شد هاست یک مرکز کنترل رنگ کلی برای خانه خواهد بود و با سایر اسپیکرهای موجود در خانه ادغام خواهد شد.

گوگل Home یک پاسخ رنگارنگ به Echo آمازون است این اسپیکر علاوه بر مدیریت لیست خرید، سفارش غذا و آپدیت لیست پروازها با کمک یک موتور جستجوی داخلی به راحتی به سئوالاتی که پاسخ دادن به آنها برای سایر دستیارها امکان پذیر نیست پاسخ می دهد، مثلا شماره ی پیراهن آن ورزشکار چند بود و کجا به دانشگاه رفته بود.

 

گوگل Home به مرور زمان بهتر هم می شود و با یادگیری علائق و سلیقه ی شما دقیقا اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم می کند.

home google

اپل نیز از این رقابت جا نمانده است و قرار است در کنفرانس توسعه دهندگان خود در ماه آینده اپلیکیشنی برای خانه های هوشمند را رونمایی کند که به کاربران این امکان را می دهد قفل ها، چراغ ها، پرده ها و سایر ابزارها را بدون نیز نیاز به اپلیکیشن های لازم برای هر گجت مدیریت کنند. بدون گجت هایی مثل اکو یا گوگل Home یا اپلیکیشنی که همه چیز را به صورت یک جا مدیریت کند مصرف کنندگان پیچیدگی های زیادی در استفاده خواهند داشت.

Source: mashable

 

از دست ندهید!

نسخه 4.2 تلگرام با قابلیت‌‌های جدید و متفاوت از راه رسید

اپلیکیشن پیامرسان تلگرام به خاطر تعریف خاصی که از امنیت ارائه داده، موردپسند کاربران قرار گرفته است. در نسخه

ادامه مطلب...
آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu