The best strategy games in 2016

گوگل Home یک پاسخ رنگارنگ به Echo آمازون

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

گوگل در کنفرانس سالیانه ی توسعه دهندگان خود دستگاهی به نام Google Home را رونمایی کرد که به نظر می رسد قصد آن رقابت با اسپیکر Echo محصول آمازون باشد که اخیرا به یکی از شاخه های هیجان انگیز تکنولوژی تبدیل شده است.

این دستگاه که با استفاده از نرم افزار Google Assistant کار می کند در جشن ها و مهمانی ها خانه ی شما را به دست خواهد گرفت. همچون اکو، گوگل هوم نیز اسپیکری است به سئوال ها پاسخ خواهد داد و وظایف را تکمیل می کند، چراغ ها را روشن وخاموش می کند و موزیک پخش می کند. اما گوگل ادعا می کد این دستگاه هوشمندتر است و علاوه بر دارا بودن توانایی تغییر رنگ ها با استفاده از یک الگوریتم یادگیری قادر به ادامه دادن مکالمه خواهد بود.

google_home

گوگل Home که توسط تیم Chromecast توسعه داده شد هاست یک مرکز کنترل رنگ کلی برای خانه خواهد بود و با سایر اسپیکرهای موجود در خانه ادغام خواهد شد.

گوگل Home یک پاسخ رنگارنگ به Echo آمازون است این اسپیکر علاوه بر مدیریت لیست خرید، سفارش غذا و آپدیت لیست پروازها با کمک یک موتور جستجوی داخلی به راحتی به سئوالاتی که پاسخ دادن به آنها برای سایر دستیارها امکان پذیر نیست پاسخ می دهد، مثلا شماره ی پیراهن آن ورزشکار چند بود و کجا به دانشگاه رفته بود.

 

گوگل Home به مرور زمان بهتر هم می شود و با یادگیری علائق و سلیقه ی شما دقیقا اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم می کند.

home google

اپل نیز از این رقابت جا نمانده است و قرار است در کنفرانس توسعه دهندگان خود در ماه آینده اپلیکیشنی برای خانه های هوشمند را رونمایی کند که به کاربران این امکان را می دهد قفل ها، چراغ ها، پرده ها و سایر ابزارها را بدون نیز نیاز به اپلیکیشن های لازم برای هر گجت مدیریت کنند. بدون گجت هایی مثل اکو یا گوگل Home یا اپلیکیشنی که همه چیز را به صورت یک جا مدیریت کند مصرف کنندگان پیچیدگی های زیادی در استفاده خواهند داشت.

Source: mashable

 

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu