گوگل در سال 2017 پروژه ی Ara را به طور تجاری رونمایی خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در سال 2014 پروژه ی گوشی ماژولاری گوگل به نام پروژه ی Ara در قالب یک نسخه ی بتا ارائه شد. این نسخه آنچنان امیدوار کننده بود که خیلی ها خود را برای در دست گرفتن آن آماده کرده بودند. اما بتا به این معناست که همه چیز در حال امتحان شدن است . متاسفانه تا سال 2015 هیچ خبر قطعی در مورد این پروژه و علت تاخیر در رونمایی نسخه ی نهایی آن منتشر نشد تا جایی که به نظر می رسید. اما گوگل اعلام کرد پروژه ی Ara هنوز زنده است.

ModuleBaseplate23

بعدا مشخص شد که گوگل پروژه ی گوشی ماژولاری خود را تا سال 2016 به تاخیر انداخته است که در این تاریخ نیز شاهد رونمایی آن نبودیم. اما حالا تاریخ جدیدی اعلام شده است . گفته شده گوگل در سال 2017 پروژه ی Ara را به طور تجاری رونمایی خواهد کرد.

Modules-2-1-7

در مورد قیمت یا تاریخ دقیق رونمایی آن هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما شکل نهایی آن مشخص شده است: این گوشی باریک، سبک و زیبا خواهد بود گوگل با چند کمپانی برای ساخت ماژول های این گوشی همکاری کرده است. این کمپانی ها شامل میکرون، پاناسونیک، توشیبا، سونی و iHealth می شوند. این ماژول ها برای درمان نیازهای خاصی مثل بیماران دیابتی که نیاز به حمل گلوکومتر  به این طرف و آن طرف دارند توسط ماژول iHealth و ماژول های مختلف دیگر خواهد بود. پروژه ی Ara یک ایده ی منحصر به فرد است و باید دید این همان چیز است که بازار گوشی های هوشمند در تلاش برای دستیابی به آن است یا درهمین جا پایان خواهد یافت.

Source: ubergizmo

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu