crash club

گوگل با همکاری Levi’s ژاکت هوشمند Commuter را رونمایی کردند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

گوگل با همکاری Levi’s ژاکت هوشمند Commuter را رونمایی کردند که به افراد امکان پاسخگویی به تماس ها و ارائه ی کارکردهایی را می دهد که با اسمارتفون ها امکان پذیر است.

این ژاکت که  Commuter نامیده شده است تکه ای از لباس هایی است که در آنها از تکنولوژی پروژه ی  ژاکارد استفاده شده است که در حقیقت یک کمپانی است که در زمینه ی تولید لباس های هوشمند فعالیت دارد.

پروژه ی ژاکارد هر نوع لباسی را به اینترنت متصل خواهد کرد. پروژه ی ژاکارد امکان بافت لمسی و تعامل های حرکتی را برای هر بافتی با استفاده از دستگاه های بافندگی صنعتی فراهم می کند.

محققان با استفاده از نخ رسانا در تلاش هستند لباس ها را به سطوح تعاملی تبدیل کنند. ژاکت Commuter امکان دسترسی کاربران به نقشه ها، موسیقی و همانطور که قبلا ذکر شد تماس ها را فراهم می کند. jacquard1

برای کنترل این کارکردها پوشنده ی ژاکت باید به روی دکمه ی سر آستین راکت هوشمند ضربه بزند که دارای تگ ژاکارد است و به فناوری های لمسی و ال ای دی مجهز است . این تگ  قابل جدا شدن و شارژ شدن از طریق USB  است.

دوچرخه سوران با استفاده از ژاکت هوشمند Commuter می توانند به ویژگی های گفته شده دسترسی داشته باشند و امکان شستشوی راحت آن نیز وجود خواهد داشت. jacquard-jacket12

باید اضافه کرد که همکاری با Levi’s آغاز راه است و گوگل قصد دارد با سازندگان دیگری نیز برای توسعه ی پروژه ی ژاکارد همکاری کند.  این ژاکت هوشمند از بهار 2017 عرضه خواهد شد اما در مورد قیمت آن هنوز اطلاعاتی وجود ندارد. برای دیدن ویژگی های جالب ژاکت هوشمند Commuter می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید.

 

Source: techtimes

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu