crash club

با افزایش تعداد ربات های چت شاهد ظهور بوت استورها نیز خواهیم بود

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اگر در دنیای تکنولوژی زندگی می کنید و نفس می کشید احتمالا اخیرا در مورد ربات های چت چیزهایی شنید اید . به نظر می رسد این ربات ها همه جا هستند و همه ی استارتاپ ها و کمپانی ها بزرگ در حال کار بر روی ربات های چت مخصوص خود هستند. پلتفرم های مطرح پیام رسانی مثل تلگرام، وی چت در حال گشودن درهای خود به روی ربات ها هستند فیسبوک و اسکایپ نیز ربات های چت خود را معرفی کردند.

چرا این اتفاق در حال رخ دادن است؟ چرا حالا؟

نگاهی به گوشی خود بیندازید سه اپلیکیشنی که بیشترین کاربرد را دارند کدام هستند؟ احتمالا اپلیکیشن های پیام رسان مثل واتس اپ، تلگرام، وی چت و Hangouts. درحدود 2.5 میلیارد نفر حداقل یک اپلیکیشن پیام رسان دارند و سه تا از 10 اپلیکیشن دانلود شده در iOS اپلیکیشن های پیام رسان هستند. بنابراین اگر بیشترین وقت خود را در اپلیکیشن های پیام رسان صرف می کنیم احتمالا بد نیست خدمات، سرویس ها و کسب و کارها نیز در همانجا با ما در تعامل باشند.

در روزهای آغازین اینترنت شاهد ظهور وب سایت ها بودیم پس از آن موتورهای جستجو برای تسهیل کردن امکان جستجو برای کاربران بوجود آمدند. در مورد اپلیکیشن های موبایل هم این اتفاق رخ داد، اپ ستور و پلی استور اپلیکیشن ها را بر حسب نیاز، امتیاز، کاربرد و پارامترهای دیگر دسته بندی کردند.bots15

ربات های چت به کسب و کارها این امکان را خواهند داد فرآیندهای خود را به صورت مقرون به صرفه تر و خودکارتری انجام دهند. ربات های چت پارادایم جدیدی را بوجود آورده اند که در آن یک کاربر انسان می تواند با یک ربات تعامل برقرار کند. این هم افزایی امروزه به صورت گسترده وجود ندارد، مثلا می توانید به کمک یک اپلیکیشن یک پیتزا سفارش دهید یا یک تاکسی درخواست کنید اما اگر سئوال یا نیاز خاصی داشته باشید باید با افراد حاضر در آن مرکز صحبت کنید. اما در پلتفرم ربات های چت می توانید هر سئوالی کهه می خواهید بپرسید و این سئوال توسط یک انسان را ربات پاسخ داده خواهد شد تا جاییکه گاهی تشخیص این موضوع که توسط کدام یک پاسخ داده شده دشوار خواهد بود.

اگر همانطور که در ماههای اخیر شاهد بوده ایم ربات های چت به رشد خود ادامه دهند شاهد وقوع انقلابی در این زمینه خواهیم بود و به زودی با افزایش تعداد ربات های چت شاهد ظهور بوت استورها نیز خواهیم بود و بعید نیست ربات ها جایگزین اپلیکیشن ها شوند.

Source: venturebeat

 

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu