The best strategy games in 2016

آیا پوشیدنی HeadScan می تواند افسردگی را تشخیص دهد؟

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

یک پوشیدنی در حوزه ی سلامت با همکاری دانشگاه ایالتی میشیگان و لابراتور Bell در حال طراحی است که می تواند به پزشکان در به دست آوردن تصویری کامل و بی نقص در مورد بیمارانی که از چاقی مزمن، دیابت و آسم رنج می برند کمک کند.

این پوشیدنی که HeadScan نامیده شده است به شانه های بیمار چسبانده می شود و باعث هدایت امواج رادیویی به سمت مغز آنها می شود، امواج رادیویی می توانند همه چیز از جمله خوردن، آشامیدن، سرفه کردن و صحبت کردن را ثبت کنند که می توانند برای تجزیه و تحلیل پزشکان اطلاعات با ارزشی در بر داشته باشند.

wearable-technology

پوشیدنیHeadScan  با استفاده از سیگنال های رادیویی می تواند فعالیت های مهم را حس کند و با فراهم کردن یک راه حل هدفمند و امن نواقص تکنولوژی های پوشیدنی اخیر را برطرف کند. پزشکان با استفاده از این پوشیدنی می توانند به راحتی دریابند که آیا چاقی یک بیمار به خاطر برنامه ی رژیمی اوست یا با آنالیز نحوه ی صحبت او با دیگران احتمال ابتلای او را به افسردگی مشخص کنند. به گفته ی Mi Zhang بررسی دائمی رژیم غذایی بسیار مهم است اما معمولا انسان ها در ردیابی چنین مسائلی ناموفق هستند.

تجهیزات ردیابی سلامتی در گذشته پیچیده و دست و پا گیر بودند اما پوشیدنی HeadScan  با ارتقایی که از نظر وزن و سایز داشته است بر حریم شخصی نیز تاثیر زیادی خواهد داشت. در تکنولوژی های حال حاضر معمولا دوربین ها و میکروفون هایی استفاده می شود تا به ردیابی صدا و معیارهای دیگر بپردازند که چندان با حریم شخصی بیمار مطابقت ندارد.

پوشیدنی ها به عنوان یکی از مفیدترین تکنولوژی ها مخصوصا برای اهداف پزشکی در حال ظهور هستند بنابراین باید انتظار داشته باشیم پوشیدنی هایی مثل HeadScan توسط پزشکان بیشتری مورد استفاده قرار گیرند باید دید آیا پوشیدنی HeadScan می تواند افسردگی را تشخیص دهد و به درمان سریع تر این بیماران کمک کند.

ویدئوی جالب این مطلب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: readwrite

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu