The best strategy games in 2016

سلفی گیران حرفه ای خود را جذاب تر از چیزی که هستند می بینند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

من زیبا هستم اما اگر این سلفی را بیندازم  زیباتر هم خواهد شد. در بعضی موارد بهترین سلفی ها برای شبکه های اجتماعی انتخاب می شوند و هدف از انجام این کار نوعی امتیاز گرفتن از دوستان و آشنایان و سایر افراد است. اما ممکن است آنهایی که زیاد اهل سلفی گرفتن هستند بخواهند خود را فریب دهند و باور کنند که زیباتر از آن چیزی هستند که در واقعیت هستند. محققان دانشگان تورنتو این موضوع را ثابت کرده اند.

فکر کردن به خودتان بیش از دیگران پدیده ای است که تعصب خودطرفدار نامیده می شود یا در آمریکا به آن اعتماد به نفس می گویند.

این پدیده در شرایطی که خود را تحت کنترل کامل دارید در شدیدترین حالت خود است. وقتی پای سلفی ها به میان می آید شما نه تنها قادر به کنترل محیط هستید بلکه قادر به کنترل نتایج نیز هستید. اگر نتیجه را دوست نداشته باشید آن را حذف خواهید کرد. بنابراین محققان به بررسی  راغب ترین هواداران  گرفتن سلفی کردن پرداختند یعنی دانشجویان دانشگاه. صد نفر از دانشجویان اعا کردند که دائما در حال گرفتن عکس هایی از خودشان هستند و 98 نفر گفتند اصلا تمایلی به گرفتن سلفی ندارند.

از گیرندگان سلفی خواسته شد اگر عکس های خود را در رسانه های اجتماعی پست کرده اند در مورد جذابیت خود قضاوت کنند. همچنین از 178 نفر از افراد مستقل نیز خواسته شد در مورد این افراد نظر بدهند، همچنین از آنها خواسته شد عکس هایی که خودشیفتگی در انها موج می زند را نیز مشخص کنند.

حتی آنهایی که به ندرت سلفی می گرفتند نیز معتقد بودند از سایرین جذاب ترند. سلفی گیران حرفه ای خود را جذاب تر از چیزی که هستند می بینند آنها تنها امتیازهای فوق العاده بالایی به زیبایی خود دادند بلکه معتقد بودند سلفی هایی که گرفته اند آنها را در افراطی ترین حالت خوش تیپی نشان می دهند.

gtett

افراد مستقل نیز فکر می کردند عکس هایی که گرفته اند از همه جذاب تر است بنابراین همه فکر می کنند عالی هستند. از نظر آنها عکس هایی که توسط علاقه مندان وسواسی سلفی گرفته شده اند حالت خودشیفتگی بیشتری دارند تا آنهایی که به طور اتفاقی توسط آنهایی گرفته شده اند که اصلا به سلفی علاقه ندارند. به گفته ی محققان آنهایی که عادت به گرفتن سلفی دارند فکر می کنند از دیگران جذاب ترند و بنابراین هر سلفی جدید می تواند آنها را جذاب تر نشان دهد.

هر چه بیشتر سلفی بگیرید نشان می دهد که فکر می کنید زیباتر هستید و همین باعث به اشتراک گذاری بیشتر این عکس ها در شبکه های اجتماعی و گرفتن لایک های بیشتر می شود. اما اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید، فکر می کنید هیچکس برای زیبایی شما ارزشی قائل نخواهد شد، در چنین شرایطی همه چیز دشوارتر می شود و شما هیچکس را پیدا نمی کنید که زیبایی خود را به او به اشتراک بگذارید شروع به گریه کردن می کنید و به این صورت است روانشناسان پول زیادی به دست می آورند.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu