دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

وقتی پای جواهرات هوشمند به میان می آید Ringly در صف اول قرار دارد. یک انگشتر هوشمند که در میان اولین پوشیدنی هایی است که مخصوص خانم ها طراحی شد. حالا Ringly فراتر از یک انگشتر حرکت کرده است و یک دستبند هوشمند نیز به این مجموعه اضافه شده است. دستبند هوشمند Aries از همان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاه شده که در Ringly به کار رفته بود. در این دستبند هوشمند در دو نسخه ی نقره اندود با برفدانه های سفید و آبی عقیق برای مدل روکش طلای آن ارائه شده است. برای نسخه های روکش طلا از سنگ های لاجورد، کوارتز و سنگ لابرادوریت استفاده شده است.

Aries

دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها است که همچون انگشتر Ringly دستبند Aries نیز با دریافت نوتیفیکشن ها شروع به لرزش می کند و به شما یادآوری می کند که مادرتان زنگ زده است، یا ملاقاتی در ساعت 5 دارید یا هر هشدار دیگری را دریافت خواهید کرد. Ringly با اپلیکیشنهای زیادی کار می کند، اپلیکیشن هایی مثل پیام رسان های معمول، تقویم گوشی، واتس اپ و غیره و وقتی در داخل اپلیکیشن هستید می توانید تعداد لرزش برای هر اپلیکیشن را مشخص کنید.

دستبند هوشمند Aries بسته به تعداد نوتیفیکیشن هایی که دریافت می کند تا یک یا دو روز نیاز به شارژ نخواهد داشت. این دستبند هوشمند با قیمت 195 دلار عرضه خواهد شد و اگر در میان 500 نفر اولی باشید که مدل نقره ی آن را خریداری می کنید احتمالا در میان افراد خوش شانسی خواهید بود که یک الماس واقعی دریافت می کنید که به هنگام دریافت نوتیفیکیشن شروع به درخشش کند. فرو ش این جواهر هوشمند و لوکس از این تابستان آغاز خواهد شد.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 14 =

Mobile Sliding Menu