crash club

دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

وقتی پای جواهرات هوشمند به میان می آید Ringly در صف اول قرار دارد. یک انگشتر هوشمند که در میان اولین پوشیدنی هایی است که مخصوص خانم ها طراحی شد. حالا Ringly فراتر از یک انگشتر حرکت کرده است و یک دستبند هوشمند نیز به این مجموعه اضافه شده است. دستبند هوشمند Aries از همان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاه شده که در Ringly به کار رفته بود. در این دستبند هوشمند در دو نسخه ی نقره اندود با برفدانه های سفید و آبی عقیق برای مدل روکش طلای آن ارائه شده است. برای نسخه های روکش طلا از سنگ های لاجورد، کوارتز و سنگ لابرادوریت استفاده شده است.

Aries

دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها است که همچون انگشتر Ringly دستبند Aries نیز با دریافت نوتیفیکشن ها شروع به لرزش می کند و به شما یادآوری می کند که مادرتان زنگ زده است، یا ملاقاتی در ساعت 5 دارید یا هر هشدار دیگری را دریافت خواهید کرد. Ringly با اپلیکیشنهای زیادی کار می کند، اپلیکیشن هایی مثل پیام رسان های معمول، تقویم گوشی، واتس اپ و غیره و وقتی در داخل اپلیکیشن هستید می توانید تعداد لرزش برای هر اپلیکیشن را مشخص کنید.

دستبند هوشمند Aries بسته به تعداد نوتیفیکیشن هایی که دریافت می کند تا یک یا دو روز نیاز به شارژ نخواهد داشت. این دستبند هوشمند با قیمت 195 دلار عرضه خواهد شد و اگر در میان 500 نفر اولی باشید که مدل نقره ی آن را خریداری می کنید احتمالا در میان افراد خوش شانسی خواهید بود که یک الماس واقعی دریافت می کنید که به هنگام دریافت نوتیفیکیشن شروع به درخشش کند. فرو ش این جواهر هوشمند و لوکس از این تابستان آغاز خواهد شد.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu