دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

وقتی پای جواهرات هوشمند به میان می آید Ringly در صف اول قرار دارد. یک انگشتر هوشمند که در میان اولین پوشیدنی هایی است که مخصوص خانم ها طراحی شد. حالا Ringly فراتر از یک انگشتر حرکت کرده است و یک دستبند هوشمند نیز به این مجموعه اضافه شده است. دستبند هوشمند Aries از همان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاه شده که در Ringly به کار رفته بود. در این دستبند هوشمند در دو نسخه ی نقره اندود با برفدانه های سفید و آبی عقیق برای مدل روکش طلای آن ارائه شده است. برای نسخه های روکش طلا از سنگ های لاجورد، کوارتز و سنگ لابرادوریت استفاده شده است.

Aries

دستبند هوشمند Aries ظرافتی چشم گیر در دنیای پوشیدنی ها است که همچون انگشتر Ringly دستبند Aries نیز با دریافت نوتیفیکشن ها شروع به لرزش می کند و به شما یادآوری می کند که مادرتان زنگ زده است، یا ملاقاتی در ساعت 5 دارید یا هر هشدار دیگری را دریافت خواهید کرد. Ringly با اپلیکیشنهای زیادی کار می کند، اپلیکیشن هایی مثل پیام رسان های معمول، تقویم گوشی، واتس اپ و غیره و وقتی در داخل اپلیکیشن هستید می توانید تعداد لرزش برای هر اپلیکیشن را مشخص کنید.

دستبند هوشمند Aries بسته به تعداد نوتیفیکیشن هایی که دریافت می کند تا یک یا دو روز نیاز به شارژ نخواهد داشت. این دستبند هوشمند با قیمت 195 دلار عرضه خواهد شد و اگر در میان 500 نفر اولی باشید که مدل نقره ی آن را خریداری می کنید احتمالا در میان افراد خوش شانسی خواهید بود که یک الماس واقعی دریافت می کنید که به هنگام دریافت نوتیفیکیشن شروع به درخشش کند. فرو ش این جواهر هوشمند و لوکس از این تابستان آغاز خواهد شد.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu