Batlle Bay

راه حل جدید پلیس کانادا برای برخورد با رانندگان گوشی به دست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

پیام دادن در حین رانندگی یکی از خطرات تهدید کننده ای است که با وجود هشدارهای پلیس همچنان توسط خیلی از رانندگان انجام می گیرد اما پلیس در سراسر کشورها به دنبال سرکوب کردن این معضل جدید است. اما بهترین راه برای گرفتن پیامک دهندگان سیار چیست؟ در بریتیش کلمبیای کانادا پلیس راهکار جدیدی برای برخورد با رانندگان متخلف اندیشیده است . راه حل جدید پلیس کانادا برای برخورد با رانندگان گوشی به دست دوربین های DSLR جدید با یک لنز 50 میلی متری با یک تلسکوپ اسپاتینگ اسکوپ است. یک بسته ی بسیار منطقی و مقرون به صرفه که نسبت به لنزهای زوم 500 میلی متری ارزان تر است اما به راحتی می تواند عکس متخلفان را از سه چهارم مایل دورتر بیندازد.

این خبر بد برای کسانی که عاشق رانندگی در حالت گیجی هستند بسیار ناخوشایند خواهد بود. حتی در کشور کانادا چک کردن گوشی پشت چراغ قرمز نیز غیر قانونی است . خبر خوب برای رانندگان گیج و بی حواس این است که این سیستم فقط در تقاطع ها به خوبی جواب می دهد. برای دستگیر کردن رانندگان متخلف در بزرگ راه ها فعلا از همان Mk. 1 eyeball قدیمی استفاده می شود.

تدابیر جدید پلیس کانادا از جدیدترین ها در لیست تکنولوزی های برخورد با رانندگان سر به هوا محسوب می شود. اخیرا در نیویورک پلیس به دستگاه های آنالیز کننده ی پیام “textalyzers” مجهز شد، این دستگاه ها بعد از تصادف می توانند با بررسی گوشی راننده نشان دهند که آیا استفاده از گوشی حین رانندگی باعث تصادف شده است یا نه. تلسکوپ های قدیمی spotting scope کمی قدیمی تر هستند اما برای نوشتن جریمه واقعا کاربرد دارند.

Source: bgr

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu