Umoove تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به گوشی ها می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تکنولوژی ردیابی حرکات چشم مدت هاست به صورت یک تکه پازل گم شده از دنیای واقعیت مجازی دور مانده است. تکنولوژی ردیابی حرکات چشم خارج از محدوده ی واقعیت مجازی گران قیمت خواهد بود و استفاده از آن دشوار است اما می تواند کاربردهای بالقوه ی خود را نیز داشته باشد. با استفاده از راه حل هایی می توان استفاده از آن را سازگارتر و آسان تر کرد و چندان دور از انتظار نیست که به زودی در جریان اصلی قرار بگیرد.

استارتاپی به نام Umoove دقیقا به دنبال انجام همین کار است و به نظر می رسد در آن موفق هم بوده اند. Umoove تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به گوشی ها می آورد.  بر روی یک آیپد تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به نمایش گذاشته شده است که به راحتی با  استفاده از یک اپلیکیشن به همراه یک دوربین پیشرفته ی جلو ایجاد شده است. با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و یک تصویر شفاف بر روی دوربین جلو نرم افزار می تواند چشم کاربر را پیدا کند سپس موقعیت و جهت  آنها را برای تعیین نقطه ای که کاربر بر روی گوشی به آن نگاه می کند را  ردیابی کند.

Screen-Shot-

استفاده از این تکنولوژی در یک ویدئو به نمایش گذاشته شده است  که در آن شاهد بازی کردن کاربر بدون نیاز به استفاده از دست هستیم .  این تکنولوژی در حوزه های درمانی نیز کاربردهای خاص خود را خواهد داشت.

Umoove-Cover

شرکت Umoove که توسط Yitzi Kempinski مدیریت می شود هنوز بسیار جوان است و هنوز نیاز به تست های سنگین تر بر روی دستگاه های مختلف دارد. برند Umoove تکنولوژی را به ارمغان خواهد آورد که با ردیابی حرکات سر و چشم  نحوه ی بازی کردن و کنترل گوشی را متحول خواهد کرد. تا به حال شما به گوشی نگاه می کردید از این به بعد گوشی به شما نگاه می کند.

ویدئوی این مطلب جذاب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu