Umoove تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به گوشی ها می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تکنولوژی ردیابی حرکات چشم مدت هاست به صورت یک تکه پازل گم شده از دنیای واقعیت مجازی دور مانده است. تکنولوژی ردیابی حرکات چشم خارج از محدوده ی واقعیت مجازی گران قیمت خواهد بود و استفاده از آن دشوار است اما می تواند کاربردهای بالقوه ی خود را نیز داشته باشد. با استفاده از راه حل هایی می توان استفاده از آن را سازگارتر و آسان تر کرد و چندان دور از انتظار نیست که به زودی در جریان اصلی قرار بگیرد.

استارتاپی به نام Umoove دقیقا به دنبال انجام همین کار است و به نظر می رسد در آن موفق هم بوده اند. Umoove تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به گوشی ها می آورد.  بر روی یک آیپد تکنولوژی ردیابی حرکات چشم را به نمایش گذاشته شده است که به راحتی با  استفاده از یک اپلیکیشن به همراه یک دوربین پیشرفته ی جلو ایجاد شده است. با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و یک تصویر شفاف بر روی دوربین جلو نرم افزار می تواند چشم کاربر را پیدا کند سپس موقعیت و جهت  آنها را برای تعیین نقطه ای که کاربر بر روی گوشی به آن نگاه می کند را  ردیابی کند.

Screen-Shot-

استفاده از این تکنولوژی در یک ویدئو به نمایش گذاشته شده است  که در آن شاهد بازی کردن کاربر بدون نیاز به استفاده از دست هستیم .  این تکنولوژی در حوزه های درمانی نیز کاربردهای خاص خود را خواهد داشت.

Umoove-Cover

شرکت Umoove که توسط Yitzi Kempinski مدیریت می شود هنوز بسیار جوان است و هنوز نیاز به تست های سنگین تر بر روی دستگاه های مختلف دارد. برند Umoove تکنولوژی را به ارمغان خواهد آورد که با ردیابی حرکات سر و چشم  نحوه ی بازی کردن و کنترل گوشی را متحول خواهد کرد. تا به حال شما به گوشی نگاه می کردید از این به بعد گوشی به شما نگاه می کند.

ویدئوی این مطلب جذاب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =

Mobile Sliding Menu