The best strategy games in 2016

اعتیاد به تکنولوژی کره ای ها را به پارک ها کشاند!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک رقابت عجیب در فضای آزاد که اخیرا بین 60 نفر در کره ی جنوبی انجام گرفت، اعتیاد به تکنولوژی کره ای ها را به پارک ها کشاند! این افراد گوشی ها و تبلت های خود را کنار گذاشتند و بدون اینکه کاری انجام دهند  در یکی از پارک های سئول به مدت 90 دقیقه روی زمین نشستند. فردی که در پایان این 90 دقیقه ثابت ترین میزان ضربان قلب را داشت در آخر به عنوان برنده اعلام شد.

space-out-

کره ی جنوبی با دارا بودن جمعیتی که 80 درصد دارای گوشی های هوشمند هستند یکی از عجیب ترین کشورها در این زمینه است. آمار ملی این کشور نشان می دهند که کاربران به طور متوسط روزانه 4 ساعت به پیام دادن، توییت کردن و بازی کردن می پردازند و 15 درصد آنها به گوشی ها اعتیاد دارند.

space-out-c

این پیوند در حال رشد با تکنولوژی و وابستگی شدید به آن باعث بروز مشکلاتی از جمله عدم توانایی فرد در زندگی بدون گوشی در کوتاه مدت شده است و شرایطی را ایجاد می کند که افراد نمی توانند بدون هجوم اطلاعات زندگی کنند.

به همین خاطر عده ای از هنرمندان این کشور این رقابت متفاوت را ترتیب داده اند. ازاین افراد خواسته شد به مدت 90 دقیقه صحبت نکنند، نخوابند، نخورند و از هیچ وسیله ی الکترونیکی استفاده نکنند. آنها در بیانیه ای اعلام کردند: برای 90 دقیقه اجازه بدهیم مغزهایمان در معرض هجوم اطلاعات گوشی ها، تلویزیون یا کامپیوتر قرار نگیرند.

در این 90 دقیقه ضربان قلب شرکت کنندگان ردیابی شد و امسال این جایزه به یک رپر محلی تعلق گرفت که این مسابقه را بسیار آرامش بخش توصیف کرد. او گفت از تهیه کردن آلبوم ها بسیار خسته شده بودم اما توانستم اندکی استراحت کنم و این شیوه را برای همه ی کسانی که میگرن یا فکرهای خسته کننده آزارشان می دهد پیشنهاد می کنم. برگزار کنندکان این مراسم امیدوارند با این کار همه یاد بگیرند ساعاتی هر چند کوتاه را به دور از دنیای تکنولوژی به استراحت اختصاص دهند.

Source: odditycentral

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu