crash club

به زودی تبلت مچی Cuff جایگزین آیفون ها در جیب شما خواهد شد!

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

مطمئنا تصورش هم برای خیلی ها سخت است که یک تبلت اندرویدی 3.2 اینچی را به دور مچ خود ببندند و کار کنند. با این گجت حجیم دست شروع به عرق کردن می کند و خیلی زود خسته می شوید. اما به نظر می رسد همه ی این مشکلات مانعی برای بازار داغ این تبلت مچی ایجاد نکرده است. مدیر عامل این کمپانی Gabe Grifoni به زودی تبلت مچیCuff جایگزین آیفون ها در جیب شما خواهد شد و به بخشی از یونیفرم کار شما تبدیل می شود.

RufusLabs

آیا واقعا این تبلت مچی انقلابی در دنیای کامپیوترهای پوشیدنی خواهد بود؟ به نظر Gabe Grifoni کاربردهای بالقوه ی صنعتی زیادی خواهد داشت. کارفرماها باور دارند که که یک تبلت اندرویدی کوچک مجهز به بلوتوث که بر روی  دست کارکنان باشد ایده ی خوبی خواهد بود و آنهایی که این پوشیدنی را امتحان کرده اند بازخوردهای خوبی داشته اند. با استفاده از یک اپلیکیشن و یک اسکنر وظایفی مثل گرفتن موجودی، انجام کارهای هتل و گرفتن بلیط بدون نیاز به گرفتن یک تبلت در دست راحت تر خواهد شد.

rufus1

قیمت 300 دلاری این تبلت پوشیدنی دسترسی به آن را برای شرکت های کوچک نیز آسان کرده است.  علی رغم پیش بینی های ناامید کننده ای که برای آینده ی این پوشیدنی می شد اما استقبال زیاد هتل ها  و کارگران انبارها از آن باعث ایجاد بازار پر رونقی برایش شد.

مدل 3.2 اینچی این تبلت با ابعاد 400*240 در مقابل اسمارتفون های مدرن امروزی همچون گجتی از عهد باستان به نظر می رسد. همچنین مدل 640*480 آن با دوربین جلو تضمین می کند که سلفی های فوق العاده ای از شما خواهد گرفت.

Cuffg

Grifoni پیش بینی می کند که کامپیوترهای پوشیدنی در پنج تا ده سال آیند به یک امر عادی تبدیل خواهند شد، همه ی ما از اینکه دائما گوشی های خود را به دست گرفته ایم خسته شده ایم و می خواهیم دائما بتوانیم آنها را ببینیم.

ممکن است این موضوع درست باشد. ممکن است در  آینده ی موبایل ها به بدن ما بچسبند و او بتواند جایی برای این تبلت در انبارها و کسب و کارهای مختلف پیدا کند اما مطمئنا هیچ کدام از ما به هنگام استراحت یک تبلت روی مچ خود نخواهیم بست.

Source: engadget

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu