اپلیکیشن های برتر هفته ی آخر May

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:

هر هفته چند اپلیکیشن جدید و یا آپدیت شده ی مورد علاقه ی خود را گرد می آوریم. در لیست این هفته شاهد حضور بازی های معمایی و اپلیکیشن های ویرایش عکس خواهید بود. نگاهی به گالری زیر بیندازید تا با اپلیکیشن های برتر هفته آشنا شوید.

همراهان اندرویدی اگر در زمان دانلود ، در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

EnsoEnso

Enso   بازیکنان را با تشکیل دایره های سه تایی یا بیشتر از رنگ های مشابه به چالش می کشد و به صورت همزمان مرزها نیز حذف می شوند در این حالت فقط می توانید طبق اعدادی که روی دایره ها چاپ شده است حرکت کنید بنابراین بازی به نوعی استراتژی و برنامه ریزی نیاز دارد.

دانلود از پلی استور

دانلود از اپ استور

MuseCam

MuseCam MuseCamیک اپلیکیشن عکاسی است که تجربه ی کامل ویرایش عکس را با فیلترها، کنترل منحنی ها و تنظیماتی دیگر را فراهم می کند همچنین امکان کنترل دستی تعادل نور سفید، سرعت شاتر و ویژگی های دیگر دوربین را نیز  به کاربر می دهد. برای آنهایی که فیلترها را دوست دارند این اپلیکیشن انتخاب خوبی خواهد بود.

دانلود از اپ استور

Dubsmash

Dubsmash

یک اپلیکیشن برای به اشتراک گذاری ویدئو که اخیرا آپدیت جدیدی دریافت کرد ه است و ویژگی های پیام رسانی را نیز به آن اضافه کرده اند. اپلیکیشن را به لیست مخاطبان خود متصل کنید تا ببینید کدام یک از دوستانتان ازاین اپلیکیشن استفاده می کننند و پس از آن می توانید چت های گروهی داشته باشید و موارد مورد علاقه ی خود را با نام profile dubs به اشتراک بگذارید.

دانلود از پلی استور

دانلود از اپ استور

Step on Gregg

gregg

یک بازی استراتژی با مزه که باید قهرمان چهارگوشه آن Gregg را در سطوح مختلف با موانع متفاوت راهنمایی کنید تا بتواند به دوستان پرنده ی خود را کمک کند. هر چه پیش بروید مراحل دشوارتر می شوند فقط فراموش نکنید در هر مرحله کلیدها و سایر اجسام جادویی را پیدا کنید.

دانلود از اپ استور

What’s Inside the BoxWhat_s_inside_the_box

What’s Inside the Box یک بازی معمایی است که شامل 100 مرحله می شود. هر کدام از مراحل با یک جعبه ی مشابه شروع می شود بازیکنان باید معماهای پشت هر سطح را که به طور فزاینده ای دشوار می شود را حل کنند. در طول بازی نیز نکاتی به شما ارائه می شود.

دانلود از پلی استور

دانلود از اپ استور

Yammo

Yammoبا استفاده از  Yammo می توانید بر روی عکس ها انیمیشن های جالبی ایجاد کنید. با دوربین عکس بگیرید یا یکی از عکس های گالری را انتخاب کنید و خطوط، متن، شکلک ها و انیمیشن های مورد علقه ی خود را به آنها اضافه کنید همچنین می توانید به وب سایت Giphy بروید و تصاویر بیشتر GIF را نیز برای قرار دادن بر روی عکس ها انتخاب کنید.

دانلود از پلی استور

دانلود از اپ استور

Muzei Live Wallpaper

muzei-promises-

اپلیکیشنی که هر روز صفحه ی گوشی شما را با کارهای هنرمندان بزرگ تغییر می دهد. تمامی آثار به صورتی مات و کم رنگ بر روی صفحه قرار می گیرند تا تمامی آیکون ها و ویجت ها در کانون توجه قرار گیرند.

دانلود از پلی استور

Source: mashable

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu