Batlle Bay

فید اینستاگرام برای همیشه تغییر خواهد کرد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اینستاگرام با معرفی  شیوه ی الگوریتمی برای مرتب سازی فیدهای عکس کاربرانش شکافی در ساختار فضایی زمانی این اپلیکیشن ایجاد کرد. این شیوه جایگزین شیوه ی مرتب سازی و نمایش پست ها براساس زمان یا همان شیوه ی کرونولوژی شد خیلی ها از این تغییرات ابراز نارضایتی کردند اما تصمیمات گرفته شده بود.

این اپلیکیشن عکس محبوب که این روزها قاتل وقت خیلی ها شده است بالاخره جدول زمانی الگوریتمی را اعمال کرد که براساس آن فید شما طبق علایق شما شکل خواهد گرفت و جدول زمانی دیگر چندان کارکردی نخواهد داشت. این تغییرات به زودی ظاهر خواهند شد اگر چه بعضی از کاربران در حال حاضر نیز آن را تجربه کرده اند.

این آپدیت فید اینستاگرام را هر چه بیشتر مشابه فیسبوک خواهد کرد و فید اینستاگرام برای همیشه تغییر خواهد کرد، کاربران پست ها را براساس معیارهایی مثل محبوبیت و سیگنال های اجتماعی دیگر خواهند دید.

این کمپانی در پستی اعلام کرد نیازی به نگرانی در مورد تغییرات جدید نیست کاربرانی که به جدول زمانی جدید دسترسی داشته اند نسبت به جدول زمانی قبلی علاقه ی بیشتری به پست ها نشان داده اند.

با این ترتیب بندی جدید ویدئوها یا کنسرت ها و موضوعات جدیدی را که در سایر نقاط جهان با منطقه ی زمانی مختلف رخ می دهند را از دست نخواهید داد، و صرف نظر از اینکه چند حساب کاربری را فالو می کنید بهترین دوستان خود را اول از همه خواهید دید.

اینستاگرام خاطر نشان می کند با ترتیب بندی زمانی قبلی کاربران 70 درصد محتوای فیدهای خود را از دست می دادند  و شما نمی توانستید بیشتر پست هایی که برایتان اهمیت داشتند را ببینید. هر چه بیشتر فکر کنید به این نتیجه خواهید رسید که این توطئه ی جدید اینستاگرام و فیسبوک بر علیه هنرمندانی است که روزانه 50 تا60 سلفی از خود پست می کنند. احتمالا تا یک ماه آینده شاهد این تغییرات خواهید بود.

Source: mashable gsmarena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu